Šablona osobního finančního výkazu - Stáhněte si šablonu aplikace Excel zdarma

Tato šablona osobního finančního výkazu je skvělý nástroj ke sledování vašich osobních aktiv, závazků, příjmů a výdajů.

Takto vypadá šablona osobního finančního výkazu:

Screenshot šablony osobního finančního výkazu

Stáhněte si šablonu zdarma

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Osobní finanční výkaz je dokument nebo sada dokumentů, které nastiňují finanční situaci jednotlivce v daném okamžiku. Obvykle se skládá ze dvou částí - sekce rozvahy a sekce toku příjmů. Ačkoli jednotlivec může používat složitější osobní finanční výkazy, tento článek se zaměří na jednoduchou verzi. Formát popsaný v tomto článku je dobrým výchozím bodem pro jednotlivce, kteří začínají používat osobní finanční výkazy k zaznamenávání svých osobních financí.

Proč používat osobní finanční výkaz?

Osobní finanční výkaz může být velmi cenným nástrojem při plánování jeho financí. Obvykle je zaměřen na cíl a může pomoci jednotlivci dosáhnout jeho finančních cílů, zejména u mladých profesionálů, kteří poprvé vstupují do pracovního procesu. Většina z těchto lidí je ve finančním plánování nováčkem a jednoduchý osobní finanční výkaz je snadné začít.

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných šablon pro modelování Excel, prezentaci v PowerPointu a Word.

  • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
  • PowerPoint prezentační šablony
  • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.

Poslední příspěvky