Účetní firmy velké čtyřky - Průvodce službami a kariérou velké 4

Účetní firmy velké čtyřky odkazují na Deloitte, PricewaterhouseCoopers (PwC), KPMG a Ernst & Young. Tyto firmy jsou čtyřmi největšími společnostmi poskytujícími profesionální služby na světě, které poskytují audit, transakční poradenství Skupiny transakčních poradenských služeb v oblasti transakcí (TAS) v účetních firmách pomáhají organizacím hodnotit a orientovat se v podnikových transakcích se službami, které zahrnují obchodní modelování, fúze a akvizice a ocenění. Kariéra v transakčním poradenství je hodně jako investiční bankovnictví, daně, poradenství, poradenství v oblasti rizik a pojistně-matematické služby. Velká čtyřka provádí audity Průvodce forenzním auditem Forenzní audit je podrobný audit záznamů společnosti, který se použije u soudu v soudním řízení. Zapojeni jsou všichni účetní, právníci a finanční profesionálové. V rámci takového auditu budou hledat korupci, střet zájmů, úplatkářství, vydírání, zpronevěru majetku, finanční podvody u většiny veřejných společností a soukromých společností po celém světě.

Velké čtyři účetní firmy

Deloitte

Deloitte Touche Tohmatsu Limited, běžněji označovaná jako Deloitte, je britská mezinárodní společnost poskytující profesionální služby se sídlem v New Yorku. Společnost Deloitte, která je obecně považována za jednu z nejlepších firem v rámci velké čtyřky, je známá svými auditními, daňovými, rizikovými, finančními poradenskými a konzultačními službami. S kancelářemi ve více než 100 pobočkách po celém světě vykázala nejvyšší příjmy mezi účetními firmami velké čtyřky v roce 2016 a je považována za šestou největší soukromou organizaci ve Spojených státech.

Pricewaterhouse Coopers (PwC)

Pricewaterhouse Coopers je další mezinárodní síť profesionálních služeb ve Velké čtyřce. Se sídlem v Londýně se z hlediska příjmů a velikosti řadí těsně za Deloitte. Společnost PwC s kancelářemi na více než 150 místech po celém světě přinesla v roce 2016 tržby ve výši 35,9 miliard USD. Společnost PwC byla vytvořena v roce 1998 spojením společností Price Waterhouse a Coopers & Lybrand. V září 2010 byl název sloučené společnosti zkrácen na PwC jako snaha o rebranding. Firma je pátou největší soukromou společností ve Spojených státech.

KPMG

KPMG, což je zkratka pro Klynveld Peat Marwick Goerdeler, vznikla sloučením společností Klynveld Main Goerdeler (KMG) a Peat Marwick v roce 1987. Společnost KPMG se sídlem v nizozemském Amsterdamu zaměstnává přibližně 190 000 zaměstnanců a má tři hlavní charakteristické rysy služeb: finanční audit, daně a poradenství. Každá národní firma KPMG je nezávislým právním subjektem a je členem švýcarského subjektu KPMG International Cooperative.

Ernst & Young (EY)

Ernst & Young, běžněji označovaná jako EY, je další firmou z Velké čtyřky se sídlem v Londýně. EY byla hodnocena jako 29. nejlepší společnost pro práci ve Spojených státech, stejně jako 11. největší soukromá organizace na světě. Vznikla spojením společností Ernst & Whinney a Arthur Young & Co. v roce 1989. Se stovkami globálních kanceláří přinesla společnost EY ve fiskálním roce 2016 tržby ve výši 29,6 miliard USD. Je znám jako auditor mnoha technologických firem v oblasti Silicon Valley.

Dovednosti a pracovní místa na velké čtyřce

Pokud sledujete profesní dráhu v jedné z účetních společností velké čtyřky, budete chtít využít několik bezplatných finančních zdrojů, které vám pomohou získat práci!

Kromě účetního označení mnoho z těchto firem najímá také kandidáty s významnými zkušenostmi s pokročilou finanční analýzou se silnými znalostmi aplikace Excel.

Přesněji řečeno, zkušenosti s finančním modelováním Co je to finanční modelování Finanční modelování se provádí v aplikaci Excel za účelem prognózy finanční výkonnosti společnosti. Přehled toho, co je finanční modelování, jak a proč stavět model. vám opravdu pomůže vystoupit z davu. Pokud ještě nemáte nějaké zkušenosti, nejlepším způsobem, jak je získat, je absolvování kurzů finančního modelování Finance a postupné učení, jak sestavit model od nuly.

finanční modelování ve velkých čtyřech účetních firmách

Další zdroje pro účetní firmy velké čtyřky

Jak můžete vidět z této příručky, účetní firmy Velké čtyřky (Deloitte, PricewaterhouseCoopers, KPMG a Ernst & Young) jsou extrémně velké profesionální veřejné účetní firmy se širokou škálou služeb včetně auditu, finančního poradenství, daní, poradenství, rizik poradenské a pojistněmatematické služby. Velká čtyřka nabízí širší škálu kariérních cest pro začínající podnikové finanční profesionály.

Mezi další finanční zdroje patří:

  • Big Four Advisory Firms Big 4 Advisory Firms Big 4 poradenské firmy jsou klíčovými hráči v odvětví veřejného účetnictví. Mezi velké 4 poradenské firmy patří KMPG, Deloitte, PwC a EY. Nabízejí širokou škálu služeb, jako je účetnictví, poradenství v oblasti řízení, daně, hodnocení rizik a audit. Zjistěte více o službách velké čtyřky a jejich službách
  • Profesní profil Due Diligence Profesní profil Due Diligence Tyto skupiny provádějí „finanční due diligence“ jménem nabyvatelů společností za účelem analýzy finančních výkazů cílových společností a celkového finančního zdraví. Kariéra v týmu finanční due diligence může při transakci vyžadovat dlouhé hodiny a vyžaduje účetnictví a analýzu na forenzní úrovni.
  • Účetní plat velké čtyřky Účetní plat velké čtyřky Studenti sní o tom, že budou pracovat v jedné z nejlepších účetních společností a budou dostávat účetní plat velké čtyřky. Obecně jsou údaje o kompenzacích v rámci velké čtyřky téměř totožné s pouze několika drobnými rozdíly. Níže jsou uvedena některá průměrná čísla platů ve Spojených státech (v USD).
  • Kurzy účetnictví Kurzy účetnictví Kurzy finančního účetnictví vás naučí online nejdůležitější účetní koncepty: čtení finančních výkazů, účetní zásady a finanční analýzy. Tyto kurzy bezplatného účetnictví vás naučí, jak sestavit výkaz zisku a ztráty, rozvahu a výkaz peněžních toků a jak analyzovat

Poslední příspěvky