Kalkulačka návratnosti investic - Stáhněte si šablonu Excel zdarma

Tato kalkulačka návratnosti investic vám ukáže, jak vypočítat návratnost investic pomocí čtyř různých přístupů.

Níže je uveden náhled kalkulačky návratnosti investic:

Screenshot kalkulačky návratnosti investic

Stáhněte si šablonu zdarma

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Návratnost investice (ROI) je finanční poměr používaný k výpočtu výhody, kterou investor získá ve vztahu k jeho investičním nákladům - nejčastěji se měří jako čistý zisk Čistý příjem Čistý příjem je klíčovou řádkovou položkou nejen ve výkazu zisku a ztráty, ale také ve všech třech hlavních finančních výkazech. Čistý zisk je sice dosažen prostřednictvím výkazu zisku a ztráty, ale také v rozvaze a výkazu peněžních toků. děleno původními náklady na investici. Čím vyšší je poměr, tím větší je získaná výhoda.

Existuje několik verzí vzorce ROI. Níže jsou uvedeny dva nejčastěji používané:

ROI = čistý příjem / investiční náklady nebo ROI = Investiční zisk / Investiční základna

Tato kalkulačka ROI předvede čtyři způsoby, jak získat hodnotu ROI: metoda čistého příjmu, metoda kapitálového zisku, metoda celkové návratnosti, a anualizovaná návratnost investic.

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných šablon pro modelování Excel, prezentaci v PowerPointu a Word.

  • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
  • PowerPoint prezentační šablony
  • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found