Cihla a malta - definice, původ, aktuální výzvy

Cihla a malta je běžný termín používaný k označení maloobchodníka nebo firmy, která provozuje minimálně jedno fyzické místo. Odkazuje na materiál použitý ke konstrukci fyzického místa, i když samozřejmě ne všechna fyzická místa jsou skutečně postavena pomocí cihel a malty.

Cihla a malta

Proč pojem cihla a malta existuje

Pojem „cihla a malta“, jak je uvedeno výše, se primárně vztahuje na maloobchodní prodejny nebo jiné podniky, které udržují fyzická místa pro prodej zboží. Spotřební zboží použití. Z hlediska marketingu existují čtyři typy spotřebního zboží, každý s různými marketingovými úvahami. a služby. Může také odkazovat na společnosti, které vlastní sklady, továrny nebo jiné prostory pro provoz a skladování zboží.

Běžné používání termínu přišlo se zavedením internetu a přítomností maloobchodníků, kteří existují čistě online. Některé společnosti fungují zcela online a nenabízejí žádné osobní zkušenosti a / nebo bez kamenného obchodu nebo umístění jakéhokoli druhu. Aby bylo možné je odlišit od podniků, které působí pouze online, výraz „kamenný“ se začal používat pro označení společností, které provozují fyzické maloobchodní a / nebo kancelářské lokality.

Online maloobchodníci vs. kamenné obchody

Oba online maloobchodníci Úvod do elektronického obchodu Elektronický obchod se týká obchodních transakcí se zbožím nebo službami prováděnými přes internet. V posledních několika letech se elektronický obchod rychle vyvinul a stal se kombinací online a offline maloobchodu, který je vertikálně integrován. Společnosti elektronického obchodování prodávají různé produkty a služby. Úvodní průvodce a kamenné prodejny čelí při podnikání překážkám. Každý typ podnikání čelí svým vlastním výzvám.

Online prodejci si musí být jisti, že jejich webové stránky jsou atraktivní, dobře fungující a uživatelsky přívětivé. Musí také poskytnout zákazníkům způsoby, jak se dostat do kontaktu se společností ohledně problémů souvisejících se zákaznickými službami.

Kamenné obchody musí naproti tomu přitahovat zákazníky mnohem fyzičtěji. Okno obchodů zobrazuje a inzeruje AIDA Model AIDA model, který znamená Attention, Interest, Desire a Action model, je model reklamního efektu, který identifikuje fáze, které musí jednotlivec chytit. Musí se také obávat, že budou umístěni na místě, kde je vysoký provoz - nebo alespoň na nějakém místě vhodném pro jejich ideální zákazníky - což usnadní přilákání potenciálních kupců. Rovněž jim vznikají režijní náklady, jako je nájem a elektřina, kterým se čistě online podniky mohou vyhnout.

Přitahování větší pozornosti fyzických obchodů

Online prodejci často hledají jednodušší čas pro přilákání zákazníků, protože jejich nasazení vyžaduje méně úsilí a času. Online prodej v průběhu let dále roste, protože zákazníci mohou nakupovat z pohodlí domova 24 hodin denně.

Kamenné prodejny musí využívat více triků, aby přilákaly zákazníky, aby opustili své domovy a přišli nakupovat do kamenného obchodu. Skutečnost je taková, že technologie a internet jsou také zásadní pro úspěch kamenných obchodů v dnešním světě. Obchody, které nabízejí nejnovější technologické platební systémy Venmo Venmo je digitální platební služba typu peer-to-peer, která lidem umožňuje okamžitě odesílat a přijímat peníze. Začalo to jako platební systém prostřednictvím textových zpráv, který využil příležitosti využít svou platformu jako sociální síť, kde se mohou přátelé a rodina spojit. , možnosti objednávání a webové stránky jsou obvykle ty, které přinášejí nejvíce obchodů. Spotřebitelé neustále hledají jednodušší a rychlejší způsoby nakupování a nákupu věcí, které chtějí a potřebují.

Kamenné obchody, i když už to není tak nutné, jako kdysi, stále prosperují. Zatímco se zdá, že online maloobchodní prodejny přebírají moc, mnoho společností přijímá měnící se časy a nyní pracuje s online i kamennými možnostmi.

Stejně jako mnoho kamenných obchodů začíná vytvářet online přítomnost, řada dříve „pouze“ internetových podniků - včetně Amazonu a ložní společnosti Boll and Branch - rozšiřuje svou činnost tak, aby zahrnovala přítomnost kamenů v „reálném světě“ . “ Kombinovaná přítomnost maloobchodníků dává zákazníkům pohodlí online nakupování a také příležitost zapojit se do osobní interakce s obchodem.

Související čtení

Finance nabízí analytika pro finanční modelování a oceňování (FMVA) ™ Certifikace FMVA®. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a certifikační program Ferrari pro ty, kteří chtějí posunout svou kariéru na další úroveň. Chcete-li se neustále učit a rozvíjet svou kariéru, budou užitečné následující finanční zdroje:

  • Obchodní segment Obchodní segment Obchodní segment je podsekcí celkových operací společnosti, ve které existuje zavedená samostatná produktová řada. Obchodní segment může být
  • Obchodní modely elektronického obchodování Obchodní modely elektronického obchodu Existuje celá řada obchodních modelů elektronického obchodování. Trhy, maloobchodníci a značky soutěží o podnikání v eCommerce. Tento přehled nastiňuje
  • Doporučená maloobchodní cena (MSRP) doporučená výrobcem (MSRP) Doporučená maloobchodní cena (MSRP) doporučená výrobcem je cena, za kterou výrobce doporučuje prodávat svůj výrobek maloobchodníkům. MSRP obecně
  • Walmart Marketing Mix Walmart Marketing Mix Walmart je velmoc podnikání a jednou z jeho klíčových silných stránek je jeho marketingový mix. Přežít na maloobchodním trhu vyžaduje víc než jen štěstí

Poslední příspěvky