Bulge Bracket Investment Banks - Seznam nejlepších globálních bank

Zde je seznam investičních bank s bulge bracket (v abecedním pořadí):

 • Bank of America Merrill Lynch
 • Barclays Capital
 • Citigroup
 • Credit Suisse
 • německá banka
 • Goldman Sachs
 • JPMorganChase
 • Morgan Stanley
 • UBS

Loga banky s vypoulenými závorkami

Co jsou investiční banky s bulge bracket?

„Bulge bracket“ se skládá z největších světových globálních investičních bank, předních bankovních institucí, které slouží klientům složeným z vlád, velkých korporací a institucí. Poskytují poradenské i upisovací služby Investiční bankovnictví Kariéra Průvodce investičním bankovnictvím - naplánujte si svoji kariéru IB. Dozvíte se o platech investičního bankovnictví, o tom, jak se najímat a co dělat po kariéře v IB. Divize investičního bankovnictví (IBD) pomáhá vládám, korporacím a institucím získávat kapitál a provádět fúze a akvizice (M&A). , stejně jako kapitálový výzkum Analytik akciového výzkumu Analytik akciového výzkumu poskytuje výzkumné pokrytí veřejných společností a distribuuje tento výzkum klientům. Pokrýváme plat analytika, popis práce, vstupní body odvětví a možné kariérní cesty. , prodej a obchodování Profil prodeje a obchodování Kariéra Divize prodeje a obchodování (S&T) investiční banky pomáhá vzájemným fondům, zajišťovacím fondům, penzijním fondům atd. usnadňovat transakce s akciemi (nákup / prodej). Kariéra v oblasti prodeje a obchodování může být při velmi rychlém prostředí extrémně namáhavá. Soutěž o pozice je intenzivní, kompenzace může být velmi vysoká, služby a aktiva Profil správy portfolia Správa portfolia Správa investic a aktiv pro klienty, mezi něž patří penzijní fondy, banky, zajišťovací fondy, rodinné kanceláře. Správce portfolia je odpovědný za udržování správné kombinace aktiv a investiční strategie, která vyhovuje potřebám klienta. Plat, dovednosti, správa Portfolio Management Career Profile Správa portfolia je správa investic a aktiv pro klienty, mezi něž patří penzijní fondy, banky, zajišťovací fondy, rodinné kanceláře. Správce portfolia je odpovědný za udržování správné kombinace aktiv a investiční strategie, která vyhovuje potřebám klienta. Plat, dovednosti,. Bulge bracket investment banks are often primary dealers of US Treasuries and is known to design some of the most inovativní, průkopnické finanční produkty prostřednictvím nepřetržitého výzkumu.

Proč se jim říká boule (BB)?

Termín „boule“ pochází z pořadí bank uvedených na „náhrobku“ nebo prospektu obchodu. Banky jsou seřazeny v pořadí podle role, kterou hrají při transakci, od nejdůležitějších po nejméně důležité. Velikost písma bank v horní části je větší a odvážnější - „vyboulí se“ ven.

Jaký je opak boule?

Na rozdíl od bulge bracket bank, které jsou investičními bankami poskytujícími kompletní služby, existují také investiční banky se středním trhem (nebo „středním trhem“) a pak výrazně menší firmy známé jako butikové investiční banky. které obvykle nenabízejí investiční bankovnictví s úplnými službami, ale nabízejí alespoň jednu finanční službu investičního bankovnictví. Butikové banky mají často pouze místní nebo regionální zastoupení, i když některé fungují globálně. Seznam butikových investičních bank. Butiková banka není ve skutečnosti „opakem“ banky s boulí, ale má sklon fungovat na opačném konci spektra investičního bankovnictví.

Butiky mají menší velikost a často fungují pouze v konkrétním regionu nebo zemi, na rozdíl od globálního rozsahu největších investičních bank. Butikové banky také nabízejí pouze několik služeb investičního bankovnictví, na rozdíl od celé řady služeb poskytovaných v závorkách.

Diferenciál velikosti obchodu mezi investičními bankami typu boule bracket a butikovými investičními bankami vytváří velkou mezeru. Rozdíl může být kdekoli, od práce pouze na obchodech do 100 milionů dolarů nebo pouze na transakcích nad 1 miliardou dolarů.

Práce v bance

Bulge bracket investment banks are the powerhouses of the financial industry. Cesta investičních bankéřů Kariéra v investičním bankovnictví Průvodce kariérou v investičním bankovnictví - naplánujte si svoji kariérní cestu IB. Dozvíte se o platech investičního bankovnictví, o tom, jak se najímat a co dělat po kariéře v IB. Divize investičního bankovnictví (IBD) pomáhá vládám, korporacím a institucím získávat kapitál a provádět fúze a akvizice (M&A). které tlačí tyto banky vpřed neúnavně, často ve dne i v noci, aby zajistily vše, o co jejich klienti požádají. Očekávejte tedy, že budete pracovat dlouhé hodiny, pokud se rozhodnete jít touto kariérní cestou. Na rozdíl od práce v butikových investičních bankách, které mají rozumnější pracovní dobu, můžete očekávat, že budete více přepracovaní, ale také vysoce odměňovaní v mzdovém oddělení.

S povahou a tempem odvětví může být zabezpečení práce v bance s vypouklými závorkami podstatně nižší, než je tomu v butiku. Hodnocení na pracovišti jsou rozhodně konkurenceschopnější a na pracovišti je tvrdá myšlenka na přežití nejvhodnějších.

Pokud však jde o prestiž, vládnou špičkové investiční banky. Zaměstnání jako investiční bankéř v jedné z těchto bank často patří k nejvyhledávanějším pracovním místům a mít pracovní pozici v bance s bulge bracketem vypadá na vašem životopise skvěle a přináší okamžitou důvěryhodnost a prestiž.

Jak se dostat do odvětví

I když existuje mnoho investičních bank, seznam žadatelů je extrémně dlouhý a konkurence je tvrdá. Jedním z nejlepších způsobů, jak proniknout do tohoto odvětví, je dělat mnoho sítí, a to prostřednictvím akcí, jako je NIBC NIBC Investment Banking Competition Finance, je hrdým partnerem a sponzorem konference NIBC - National Investment Banking Competition. Zaregistrujte se do soutěže o případy zde. Soutěž National Investment Banking Competition (NIBC) sdružuje 1600 studentů z více než 100 univerzit, kteří soutěží o uznání jako nejlepší tým v této soutěži. (mezinárodní soutěž a konference investičního bankovnictví).

Další tipy, jak se dostat do oboru, najdete v našem průvodci Jak získat práci v investičním bankovnictví? Tato příručka nastiňuje, jak získat práci v investičním bankovnictví s využitím tří nejlepších taktik: vytváření sítí a obnovení, příprava na pohovor a technické dovednosti, jak získat práci v IBD.

Další kategorie investičních bank

Zveřejnili jsme seznamy:

 • Top 100 bank Seznam nejlepších investičních bank Seznam 100 nejlepších investičních bank na světě seřazených podle abecedy. Nejlepší investiční banky na seznamu jsou Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML, JP Morgan, Blackstone, Rothschild, Scotiabank, RBC, UBS, Wells Fargo, Deutsche Bank, Citi, Macquarie, HSBC, ICBC, Credit Suisse, Bank of America Merril Lynch
 • Butikové investiční banky Butikové investiční banky Butikové investiční banky jsou menší firmy, které obvykle nenabízejí investiční bankovnictví s úplnými službami, ale nabízejí alespoň jednu finanční službu investičního bankovnictví. Butikové banky mají často pouze místní nebo regionální zastoupení, i když některé fungují globálně. Seznam butikových investičních bank
 • Investiční banky na středním trhu Investiční banky na středním trhu Investiční banky na středním trhu pomáhají firmám na středním trhu získávat vlastní kapitál, dluh a provádět fúze a akvizice. Zde je seznam nejlepších bank se středním trhem, které slouží středním podnikům s ročními příjmy od 10 mil. USD do 500 mil. USD a 100 až 2 000 zaměstnanců.

Dodatečné zdroje

 • Co je investiční bankovnictví? Investiční bankovnictví Investiční bankovnictví je divize banky nebo finanční instituce, která slouží vládám, korporacím a institucím poskytováním poradenských služeb v oblasti upisování (získávání kapitálu) a fúzí a akvizic (M&A). Investiční banky jednají jako zprostředkovatelé
 • „Proč“ pracovat v investičním bankovnictví? Proč investiční bankovnictví? Téměř každý tazatel v oblasti investičního bankovnictví si položí otázku: proč investiční bankovnictví? Chci pracovat v investičním bankovnictví, protože je to nejrychlejší způsob, jak se naučit finanční modelování, oceňování, Excel a pochopit podstatu velkých podnikových transakcí. Jsem si vědom, že práce má přísnou hierarchii, velmi dlouhé hodiny
 • Platy investičních bankéřů Platy investičních bankéřů Plat investičních bankéřů patří k nejvyšším na světě. Je jim vyplácen základní plat a bonus za jejich odškodnění. Zjistěte, kolik vydělávají. Analytik přímo z univerzity může očekávat, že vydělá více než 100 000 USD, ale za hodinu to může být při práci 100 hodin týdně až 20–35 USD
 • Otázky a odpovědi na IB rozhovory Rozhovory Eso na váš další pohovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru

Poslední příspěvky