Poskytovatel dalšího vzdělávání - přehled a informace

Finance je poskytovatelem dalšího profesního vzdělávání (CPE) pro certifikované veřejné účetní (CPA) ve Spojených státech a Kanadě. Programy dalšího vzdělávání obvykle obsahují seznam poskytovatelů, které škola, společnost nebo pověřovací program schválil, aby svým členům poskytoval kredity dalšího vzdělávání (CE).

Kurzy financí dodržují nejvyšší kvalitu a standardy pro účetní a finanční analytiky, aby mohli pokračovat ve svém profesionálním rozvoji a v současné době se považují za kredity pro další odborné vzdělávání CPD Online Získejte CPD online. Zúčastněte se našich kurzů finančního modelování a podnikových financí a získejte až 4 hodiny CPD na online kurz pro CPA ve Spojených státech a Kanadě. Finanční e-learningové kurzy jsou vysoce kvalitní technické školicí programy pro finanční modelování a finanční analýzu v aplikaci Excel. pro držitele označení CPA ve Spojených státech a Kanadě.

Finanční kurzy obvykle nabízejí 1 až 4 hodiny kreditu dalšího vzdělávání.

Kompletní sada kurzů Finance poskytuje profesionálům, kteří hledají další vzdělávání, více než 50 hodin schválených kreditů CPE.

Témata kurzu CE

Finance nabízí širokou škálu témat kurzů, které zahrnují:

 • Finanční modelování
 • Vynikat
 • Finanční plánování a analýza
 • Účetnictví
 • A více

Tyto kurzy jsou určeny k výuce praktických aplikací finanční analýzy, které doplňují účetní i finanční analytici. Finanční analytici se naučí provádět podrobnou analýzu v aplikaci Excel pomocí finančního modelování a dalších praktických aplikací.

Nejlepší způsob, jak se učit, je dělat - což je důvod, proč vás kurzy dalšího vzdělávání financí provedou podrobnou finanční analýzou krok za krokem. Když budete sledovat, jak instruktor od základu sestavuje finanční model v Excelu, můžete vidět, jak na to profesionál, a poté si ho vytvořit sám.

Níže uvádíme několik snímků obrazovky z některých našich nejoblíbenějších kurzů v Corporate Finance Institute.

Oceňovací kurzy

Kurz poskytovatele dalšího vzdělávání

Kurzy finančního modelování

Kurz schválený CFA

Chcete-li začít, jednoduše přejděte do finančního balíčku Full Access Bundle a zaregistrujte se do všech kurzů najednou.

Více dalšího vzdělávání z financí

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce dalším vzděláváním. Finance je schváleným poskytovatelem kreditů dalšího odborného vzdělávání (CPE) pro CPA ve Spojených státech v rámci programu NASBA. Další informace o získávání kreditů CPE z financí CPE kredity online Získejte ověřené kredity CPE. Online kurzy financí se považují za ověřitelné kredity CPE pro CPA v USA a Kanadě a pro další držitele účetních označení. Kurzy nabízejí praktická školení pro finanční modelování, finanční analýzu a účetní témata. Získejte až 6,5 CPE kreditů za kredity na kurz a 115 kreditů ve všech programech. .

Finance nabízejí širokou škálu kariérních zdrojů, které jsou velmi užitečné pro finanční analytiky. Mezi naše nejoblíbenější zdroje patří:

 • Interaktivní kariérní mapa
 • Jak se stát finančním analytikem Průvodce, jak se stát finančním analytikem Jak se stát finančním analytikem. Postupujte podle finančního průvodce sítí, životopisů, rozhovorů, dovedností finančního modelování a dalších. Pomohli jsme tisícům lidí stát se finančními analytiky v průběhu let a přesně vědět, co to znamená.
 • Jak získat práci v investičním bankovnictví Jak získat práci v investičním bankovnictví? Tato příručka nastiňuje, jak získat práci v investičním bankovnictví s využitím nejlepších tří taktik: vytváření sítí a obnovení, příprava na pohovor a technické dovednosti
 • Seznam investičních bank Seznam nejlepších investičních bank Seznam 100 nejlepších investičních bank na světě seřazených podle abecedy. Nejlepší investiční banky na seznamu jsou Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML, JP Morgan, Blackstone, Rothschild, Scotiabank, RBC, UBS, Wells Fargo, Deutsche Bank, Citi, Macquarie, HSBC, ICBC, Credit Suisse, Bank of America Merril Lynch
 • Finanční modelování pro začátečníky Finanční modelování pro začátečníky Finanční modelování pro začátečníky je náš úvodní průvodce finančním modelováním - pojednáváme o tom, jak sestavit model, vzorce aplikace Excel, osvědčené postupy a další.
 • Otázky k finančnímu rozhovoru Otázky k finančnímu rozhovoru Otázky a odpovědi k finančnímu rozhovoru. Tento seznam obsahuje nejčastější a nejčastější otázky a odpovědi na pohovory týkající se financí a zaměstnání. Existují dvě hlavní kategorie: behaviorální a technická

Poslední příspěvky