Průvodce platem právníka - Kolik vydělávají právníci společnosti

V této příručce k platům pro právníky uvádíme přehled několika zaměstnání právníků a jejich odpovídajících středních platů pro rok 2018. Právník, nazývaný také právník, je profesionál, který vykonává advokacii. Mezi odpovědnosti patří poskytování právního poradenství klientům během soudních řízení a právních jednání. Taktika vyjednávání Vyjednávání je dialog mezi dvěma nebo více lidmi s cílem dosáhnout konsensu ohledně problému nebo problémů, u nichž existuje konflikt. Dobrá vyjednávací taktika je pro vyjednávací strany důležitá, aby věděli, zda může jejich strana zvítězit, nebo vytvořit situaci, která je prospěšná pro obě strany. .

Téma průvodce platem právníka

Průvodce platem právníka - Pracovní místa v USA

V roce 2018 se očekává trvalý nárůst poptávky po právnických profesionálech, kteří mají zkušenosti v oblastech s vysokým růstem specializací. Jedním z trendů, které se ukazují v průvodci platem právníka, je zvyšování platových nabídek Odměna Odměna je jakýkoli druh kompenzace nebo platby, které jednotlivec nebo zaměstnanec obdrží jako platbu za své služby nebo práci, kterou vykonávají pro organizaci nebo společnost. Zahrnuje jakoukoli základní mzdu, kterou zaměstnanec obdrží, spolu s dalšími druhy plateb, které se hromadí v průběhu jejich práce, které přijímají špičkové kandidáty a tím zlepšují míru udržení. Míra fluktuace zaměstnanců Míra fluktuace zaměstnanců je podíl zaměstnanců, kteří odcházejí společnost během určitého časového období. Naučte se, jak vypočítat míru fluktuace zaměstnanců. . Zaměstnavatelé vidí souvislost mezi kompenzací a výkonem, takže se očekává, že právníci s vyššími platy budou produkovat více fakturovatelných hodin.

Mnoho advokátních kanceláří a právních oddělení se běžně používá k najímání stálých spolupracovníků. Existují však takoví, kteří si najmou právníky s přibližně dvou nebo tříletou praxí, a poté je zaškolí v přípravě na další odpovědnosti v budoucnu. Právníci se zkušenostmi v oblastech s vysokým růstem, jako jsou soudní spory, obchodní nebo obchodní právo, nemovitosti, dodržování předpisů a zdravotní péče, obvykle vidí konkurenční platy a více pracovních nabídek.

Kromě ročního odškodnění průvodce platem právníka ukazuje, že právníci mohou získat výhody, jako je podpisový bonus, který může v průměru dosáhnout 27 000 $. Rovněž se nabízí náhrada nákladů na přemístění nebo přesun z jednoho trhu na jiný. Mezi netradiční výhody patří pojištění domácích mazlíčků, pohotovostní péče o děti nebo péče o děti a přístup k půjčce.

Průvodce platem právníků v USA pro rok 2018

Tabulka ukazuje průvodce platem právníka pro kandidáty s průměrnými zkušenostmi a dovednostmi potřebnými pro danou práci. Údaje nezahrnují bonusy, pobídky a další formy dodatečné kompenzace:

Právník JobsZákladní mzda
Právnická firma
Právník (exp. 10 a více let)$124,500
Právník (exp. 4–9 let)$101,250
Právník (exp. 2–3 roky)$88,500
První rok spolupracovník$68,000
Firemní (interní)
Generální rada$167,000
Associate General Counsel / In-House Counsel (10+ let exp.)$138,000
In-House Counsel (exp. 4-9 let)$109,000
Interní právní zástupce (exp. 0-3 roky)$90,000

Zdroj: Robert Half 2018 Průvodce platem pro právníky

Související čtení

Děkujeme, že jste si přečetli průvodce platem právníka Finance. Chcete-li se dozvědět více o praxi práva v podnikovém prostředí, důrazně doporučujeme další zdroje uvedené níže:

  • Audit Právní důsledky Účetnictví Účetnictví je pojem, který popisuje proces konsolidace finančních informací tak, aby byly jasné a srozumitelné pro všechny
  • Zpráva o náležité péči Zpráva o náležité péči Příklad zprávy o náležité péči o transakcích fúzí a akvizic. Tato zpráva DD je pro M&A due diligence poskytuje seznam otázek, na které je třeba odpovědět před uzavřením. Zpráva o náležité péči je zaslána jako interní zpráva členům výkonného týmu, kteří hodnotí transakci a jsou požadavkem na uzavření obchodu.
  • Názor na spravedlnost Stanovisko na poctivost Stanovisko na poctivost je zpráva sestavená kvalifikovaným investičním bankéřem nebo poradcem, která hodnotí poctivost nabízené ceny během akvizice, převzetí nebo sloučení. Stanovisko se týká ceny nabízené kupujícím a spravedlivých podmínek pro akcionáře společnosti.
  • Nejlepší účetní skandály Nejlepší účetní skandály V posledních dvou desetiletích došlo k nejhorším účetním skandálům v historii. V důsledku těchto finančních katastrof byly ztraceny miliardy dolarů. V tomhle

Poslední příspěvky