Seznam nejlepších investičních bank - seznamte se se 100 nejlepšími světovými bankami

Naši studenti často chtějí vědět, jaké jsou nejlepší investiční banky na světě, aby mohli rozvíjet seznam svých cílových zaměstnavatelů (podívejte se na náš bezplatný průvodce, jak získat práci v investičním bankovnictví Jak získat práci v investičním bankovnictví? Tato příručka bude nastínit, jak získat práci v investičním bankovnictví s využitím nejlepších tří taktik: vytváření sítí a obnovení, příprava na pohovor a technické dovednosti). V rámci našeho pokračujícího úsilí, které vám pomůže posunout vaši kariéru, jsme sestavili katalog bank, které vám pomohou při hledání zaměstnání.

Projděte si registr a najděte banky, na které chcete cílit. Seznam jsme seřadili podle abecedy, a přestože se velikosti bank (měřeno podle aktiv) mění každý den, mělo by vám to dát dobrou obecnou představu o tom, jaké jsou nejlepší investiční banky.

Pokud vás nejvíce zajímají právě ty největší banky, budete si chtít prohlédnout náš seznam bulge bracket bank Bulge Bracket Investment Banks Bulge Bracket investiční banky jsou nejlepší světové investiční banky. Seznam zahrnuje společnosti jako Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML a JP Morgan. Co je to Bulge Bracket Investment Bank a. Pokud se však chcete podívat za první stovku, může být dobrý nápad podívat se na náš seznam nejlepších butikových investičních bank Butikové investiční banky Butikové investiční banky jsou menší firmy, které obvykle nenabízejí investiční bankovnictví s kompletním servisem, ale nabízejí alespoň jednu finanční službu investičního bankovnictví. Butikové banky mají často pouze místní nebo regionální zastoupení, i když některé fungují globálně. Seznam butikových investičních bank.

Stále hledáte další kariérní nápady? Prozkoumejte naši MAPU KARIÉRY a najděte si tu pravou práci pro vás!

Seznam nejlepších investičních bank

Seznam nejlepších investičních bank - 100 největších investičních bank

 1. ABN AMRO
 2. Allahabad Bank
 3. Allen & Company
 4. Bank of America Merrill Lynch (BAML)
 5. Barclays Capital
 6. BB&T
 7. BBY Ltd.
 8. Berkery, Noyes & Co.
 9. BG Capital
 10. Černý kámen
 11. BMO kapitálové trhy
 12. BNP Paribas
 13. Cantor Fitzgerald
 14. Capstone Partners
 15. Partneři Centerview
 16. China International Capital Corporation
 17. Světové trhy CIBC
 18. Citi
 19. CITIC Securities International
 20. CLSA
 21. Commerzbank
 22. Corporate Finance Associates
 23. Cowen
 24. Credit Agricole CIB
 25. Credit Suisse
 26. Partneři CSG
 27. Cenné papíry Daewoo
 28. německá banka
 29. Duff & Phelps
 30. Europa Partners
 31. Partneři Evercore
 32. Financo
 33. Gleacher & Company
 34. Goldman Sachs
 35. Greenhill & Co.
 36. Guggenheim Partners
 37. Guosen Partners
 38. Houlihan Lokey
 39. HSBC Holdings PLC
 40. Císařský kapitál
 41. ICBC (Čína)
 42. ICICI banka
 43. Indická banka
 44. J. Morgan
 45. Jefferies & Co.
 46. Keefe, Bruyette a Woods
 47. KeyCorp (KeyBanc kapitálové trhy)
 48. Ladenburg Thalmann
 49. Lancaster Pollard
 50. Lazard
 51. Lincoln International
 52. Skupina Macquarie
 53. Maple Capital Advisors
 54. Marathon Capital
 55. McColl Partners
 56. Mediobanca
 57. Miller Buckfire & Co.
 58. Finanční skupina Mitsubishi UFJ
 59. Finanční skupina Mizuho
 60. Moelis & Company
 61. Montgomery & Co.
 62. Morgan Keegan & Co.
 63. Morgan Stanley
 64. Needham & Co.
 65. NBF (finanční banka národní banky)
 66. Nomura Holdings
 67. Oppenheimer & Co.
 68. Panmure Gordon
 69. Partneři Perella Weinberg
 70. Piper Jaffray
 71. Finanční služby PNC (Harris Williams & Co.
 72. Paňdžáb národní banka
 73. Raymond James
 74. RBC kapitálové trhy
 75. RBS
 76. Robert W. Baird
 77. Roth Capital Partners
 78. Rothschild
 79. Sagent Advisors
 80. Sandler O’Neill Partners
 81. Kapitálové trhy SBI (State Bank of India)
 82. Scotiabank
 83. Société Générale
 84. Sonenshine Partners
 85. Stephens, Inc.
 86. Stifel Financial
 87. Sucsy, Fischer & Company
 88. Finanční skupina Sumitomo Mitsui
 89. SunTrust (Robinson Humphrey)
 90. Syndikovaná banka
 91. TD Securities
 92. Sjednocená banka Indie
 93. UBS
 94. Vermillion Partners
 95. Vijaya Bank
 96. Cenné papíry Wedbush
 97. Wells Fargo & Co.
 98. William Blair & Company
 99. WR Hambrecht & Co.
 100. Ano, banka

Práce v investiční bance

Nejlepší investiční banky jsou velmoci finančního průmyslu. Cesta investičních bankéřů Kariéra v investičním bankovnictví Průvodce kariérou v investičním bankovnictví - naplánujte si svoji kariérní cestu IB. Dozvíte se o platech investičního bankovnictví, o tom, jak se najímat a co dělat po kariéře v IB. Divize investičního bankovnictví (IBD) pomáhá vládám, korporacím a institucím získávat kapitál a provádět fúze a akvizice (M&A). které tyto banky posouvají vpřed, pracují extrémně dlouhé hodiny, často ve dne i v noci, aby zajistily vše, co od nich jejich klienti požadují. Pokud se rozhodnete jít touto profesní cestou, měli byste očekávat velmi dlouhé hodiny.

Chcete-li se dozvědět více o investičním bankovnictví, podívejte se na náš přehled toho, co investiční banky dělají Investiční bankovnictví Investiční bankovnictví je rozdělení banky nebo finanční instituce, která slouží vládám, korporacím a institucím poskytováním upisování (získávání kapitálu) a fúzí a akvizic (M&A ) poradenské služby. Investiční banky fungují jako prostředníci a prozkoumejte naši mapu kariéry, abyste našli tu správnou cestu pro vás.

Jak získat práci v jedné z nejlepších investičních bank

Pokud hledáte práci v investiční bance, vydali jsme průvodce, jak získat práci v investičním bankovnictví Jak získat práci v investičním bankovnictví? Tato příručka nastiňuje, jak získat práci v investičním bankovnictví pomocí tří nejlepších taktik: vytváření sítí a obnovení, příprava na pohovor a technické dovednosti. Jedním z nejlepších způsobů, jak proniknout do odvětví, je vytvořit co nejvíce sítí. Vzhledem k vysokému počtu žadatelů, které banky získají, pomáhá poznat někoho, kdo již pracuje ve vaší cílové bance. Účast v národní soutěži v oblasti investičního bankovnictví NIBC Investment Banking Competition Finance je hrdým partnerem a sponzorem konference NIBC - National Investment Banking Competition. Zaregistrujte se do soutěže o případy zde. Soutěž National Investment Banking Competition (NIBC) sdružuje 1600 studentů z více než 100 univerzit, kteří soutěží o uznání jako nejlepší tým v této soutěži. může být skvělý způsob, jak se setkat s lidmi v oboru a přidat do svého životopisu něco navíc.

Více zdrojů

Děkujeme, že jste si prohlédli seznam nejlepších investičních bank a 100 největších světových bank. Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikace FMVA (Financial Modeling and Valuation Analyst) FMVA®. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika.

Podívejte se na tyto další zdroje, které vám pomohou při hledání zaměstnání v investičním bankovnictví:

 • Seznam butikových investičních bank Butikové investiční banky Butikové investiční banky jsou menší firmy, které obvykle nenabízejí investiční bankovnictví s úplnými službami, ale nabízejí alespoň jednu finanční službu investičního bankovnictví. Butikové banky mají často pouze místní nebo regionální zastoupení, i když některé fungují globálně. Seznam butikových investičních bank
 • Seznam bulge bracket investment bank Bulge Bracket Investment Banks Bulge Bracket investment bank jsou nejlepší světové investiční banky. Seznam zahrnuje společnosti jako Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML a JP Morgan. Co je to Bulge Bracket Investment Bank a
 • Seznam soukromých kapitálových společností Top 10 soukromých kapitálových společností Kdo je 10 nejlepších soukromých kapitálových společností na světě? Náš seznam deseti největších PE společností, seřazený podle celkového získaného kapitálu. Společné strategie v rámci P.E. zahrnují pákový odkup (LBO), rizikový kapitál, růstový kapitál, nouzové investice a mezaninový kapitál.
 • Seznam cílových škol Seznam cílových škol Seznam nejlepších cílových škol pro nábor a nábor investičního bankovnictví. Tento seznam obsahuje hlavní cíle, druhé cíle a cíle MBA. Důvodem, proč se jim říká terč, je to, že banky aktivně „cílí“ na své studenty pořádáním informačních setkání na akademické půdě a cestováním do školy za účelem rozhovorů v prvním kole.
 • Jak získat práci v investičním bankovnictví Jak získat práci v investičním bankovnictví? Tato příručka nastiňuje, jak získat práci v investičním bankovnictví s využitím nejlepších tří taktik: vytváření sítí a obnovení, příprava na pohovor a technické dovednosti
 • Jak se stát finančním analytikem Průvodce, jak se stát finančním analytikem Jak se stát finančním analytikem. Postupujte podle finančního průvodce sítí, životopisů, rozhovorů, dovedností finančního modelování a dalších. Pomohli jsme tisícům lidí stát se finančními analytiky v průběhu let a přesně vědět, co to znamená.

Poslední příspěvky