Kalkulačka mezních výnosů - stažení šablony aplikace Excel zdarma

Tato kalkulačka mezních výnosů vám pomůže při výpočtu mezních výnosů, pokud dostanete produkční jednotky pro dvě po sobě jdoucí období.

Zde je úryvek z Kalkulačky mezních výnosů:

Kalkulačka mezních výnosů

Stáhněte si kalkulačku šablon zdarma

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Vzorec mezních příjmů

Vzorec mezních příjmů

Mezní příjmy lze snadno vypočítat. Musíte si jen pamatovat, že mezní výnosy jsou výnosy získané z prodané další jednotky. Výše uvedený vzorec se dělí na dvě části - jedna, změna v příjmech, což znamená (celkový výnos - starý výnos) a dvě, změna v množství, což znamená (celkové množství - staré množství).

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných modelů pro Excel, prezentací PowerPoint a šablon dokumentů Word.

  • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
  • PowerPoint prezentační šablony
  • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.

Poslední příspěvky