FSG Bank - Přehled společnosti, fúze s Atlanta Bank

FSG Bank byla dceřinou společností First Security Group. V roce 2016 se sloučila s Atlanta Bank v obchodě s veškerými akciemi Asset Purchase vs Stock Purchase Asset nákupu vs nákupu akcií - dva způsoby nákupu společnosti a každá metoda přináší výhody kupujícímu a prodejci různými způsoby. Tento podrobný průvodce zkoumá a uvádí výhody, nevýhody a důvody pro strukturování transakce aktiv nebo transakce akcií v transakci fúzí a akvizic. to bylo oceněno na 160 milionů dolarů. FSG byla založena v roce 1999 v Chattanoogě Rogerem Holleyem. Na svém vrcholu provozovala banka 36 poboček a vykázala aktiva v hodnotě více než 1 miliarda USD. Typy aktiv Mezi běžné typy aktiv patří běžná, dlouhodobá, fyzická, nehmotná, provozní a neprovozní. Správně identifikovat a.

FSG banka

O fúzi FSG a Atlanta Bank

Fúze byla oznámena v březnu 2015 za podmínek, že společnost Atlantic Capital nabídne akcionářům FSG přibližně 2,35 USD v hodnotě akcie, v porovnání s uzavírací cenou akcií společnosti 2,27 USD.

Dohoda byla nakonec schválena představenstvem Představenstvo Představenstvo je v podstatě skupina lidí, kteří jsou voleni, aby zastupovali akcionáře. Každá veřejná obchodní společnost je ze zákona povinna instalovat představenstvo; neziskové organizace a mnoho soukromých společností - i když se to nevyžaduje - také zřizují správní radu. obou bank, jakož i jejich akcionářů a regulačních orgánů.

Další informace o dohodě naleznete zde.

Dodatečné zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli tuto příručku a přehled FSG Bank. Finance nabízí certifikovaného bankovního a úvěrového analytika (CBCA) Certifikace CBCA ™ Certifikace Certified Banking & Credit Analyst (CBCA) ™ je celosvětový standard pro úvěrové analytiky, který zahrnuje finance, účetnictví, kreditní analýzu, analýzu peněžních toků, modelování smluv, splácení půjček a další. Certifikace, která je uznávána jako globální standard v Certifikaci úvěrových analytiků. Program zahrnuje výuku a školení na úrovni odborníků v oblasti účetnictví, průmyslových analýz, obchodních analýz, finančních analýz, hodnocení rizik a hodnocení úvěrů.

Chcete-li se dozvědět více a urychlit svou kariéru ve financích, budou užitečné další finanční zdroje uvedené níže:

  • Seznam největších investičních bank Seznam nejlepších investičních bank Seznam 100 nejlepších investičních bank na světě seřazených podle abecedy. Nejlepší investiční banky na seznamu jsou Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML, JP Morgan, Blackstone, Rothschild, Scotiabank, RBC, UBS, Wells Fargo, Deutsche Bank, Citi, Macquarie, HSBC, ICBC, Credit Suisse, Bank of America Merril Lynch
  • Otázky z rozhovoru s komerčním bankovnictvím Otázky z rozhovoru s komerčním bankovnictvím Nejběžnější otázky z rozhovoru s komerčním bankovnictvím a nejlepší odpovědi na ně. Připravte se na rozhovor s komerčním bankovnictvím s finančním průvodcem. Otázky a průvodce jsme uspořádali do dvou kategorií: technické (finance a účetnictví) a behaviorální (osobnost a vztahy)
  • Průvodce finančním modelováním Průvodce finančním modelováním zdarma Tato příručka pro finanční modelování zahrnuje tipy a osvědčené postupy aplikace Excel týkající se předpokladů, ovladačů, prognóz, propojení těchto tří výroků, analýzy DCF a dalších
  • Certifikace finančního analytika Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari

Poslední příspěvky