Realitní kancelář - definice, členství v NAR, etický kodex

Realitní kancelář je realitní profesionál, který je oficiálně registrován jako člen Národní asociace realitních kanceláří (NAR). NAR je severoamerické obchodní sdružení pro profesionály. Profesionál Termín profesionál označuje každého, kdo si vydělává na živobytí vykonáváním činnosti, která vyžaduje určitou úroveň vzdělání, dovedností nebo školení. pracující v realitním průmyslu.

realitní kancelář

V současné době je v NAR oficiálně zaregistrováno více než jeden milion realitních kanceláří. Členství v asociaci je složeno z profesionálů pracujících ve všech oblastech realitního průmyslu. Patří sem prodejci, realitní makléři Komerční realitní makléř Komerční realitní makléř je prostředníkem mezi prodejci a kupujícími komerčních nemovitostí, který pomáhá klientům prodávat, pronajímat nebo kupovat komerční nemovitosti. Komerční realitní makléř má svobodu pracovat buď jako nezávislý agent, nebo jako člen obchodní realitní makléřské firmy. , správci nemovitostí a odhadci.

Členství NAR

Členství v NAR je kolektivní. Jinými slovy, pokud se ředitelé realitní společnosti zaregistrují jako realitní kanceláře, jejich podřízení (např. Realitní agenti) se také stanou způsobilými k registraci.

Členství v realitní kanceláři NAR poskytuje držiteli několik výhod. Například členové mají přístup k exkluzivním materiálům publikovaným organizací, včetně zpráv a statistik týkajících se realitního průmyslu.

Realitní kanceláře se také mohou podílet na vzdělávacích programech organizace, které vedou k profesionálnímu označení (např. Pracovní pozice Certified Property Manager v oblasti bankovnictví a financí. Jedná se o nejběžnější pracovní pozice v oblasti bankovnictví, financí a účetnictví pro studenty a profesionály, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru Tyto tituly se pravidelně používají v pracovních nabídkách nalezených online, pokrývají cokoli od vstupních pozic až po manažerskou a výkonnou úroveň.), Stejně jako různé vzdělávací a odborné akce.

Etický kodex pro realitní kanceláře

Všichni realitní makléři musí dodržovat etický kodex NAR. Etický kodex sdružení, který byl vytvořen v roce 1913, je jedním z prvních kodexů etických norem přijatých profesionální skupinou. Členové NAR musí přísně dodržovat normy stanovené v etickém kodexu.

Obecně platí, že realitní kanceláře musí plnit své povinnosti vůči klientům, veřejnosti a kolegům v oboru. Například musí vždy jednat čestně se všemi stranami transakce. Dále by neměly zkreslovat žádné informace klientovi ani poskytovat nepravdivé nebo zavádějící informace.

Ochranná známka realitní kanceláře

Registrovaným realitním agentům se rovněž uděluje právo používat obchodní značku a logo realitní kanceláře vytvořené agenturou NAR. Toto právo pomáhá členům sdružení odlišit se od jiných realitních společností.

Logo NARObrázek 1. Logo NAR

Podle pravidel sdružení lze ochrannou známku použít ve spojení s firemním nebo obchodním jménem firmy, nelze ji však použít jako součást legálního obchodního nebo obchodního jména. Logo organizace lze navíc použít pouze na oficiálních dokumentech firmy ve spojení s logem společnosti.

Další zdroje

Finance nabízí analytika pro finanční modelování a oceňování (FMVA) ™ Certifikace FMVA®. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a certifikační program Ferrari pro ty, kteří chtějí posunout svou kariéru na další úroveň. Chcete-li se neustále vzdělávat a rozvíjet svou kariéru, budou užitečné následující zdroje:

  • Míra absorpce Míra absorpce Míra absorpce, což je termín běžně používaný v oblasti nemovitostí, je míra, za kterou se domy prodávají v dané oblasti za určité časové období. Míra absorpce větší než 20% je
  • Komise Komise Komise odkazuje na náhradu vyplácenou zaměstnanci po dokončení úkolu, kterým je často prodej určitého počtu výrobků nebo služeb
  • Smlouva o zastoupení prodejce Smlouva o zastoupení prodejce Smlouva o zastoupení prodejce, známá také jako smlouva o zařazení do seznamu, je dohoda mezi prodejcem nemovitostí a makléřskou společností, která poskytuje podrobné informace o prodávané nemovitosti. Tvoří základ jednání mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím agenta.
  • Finanční modelování pro nemovitosti Finanční modelování pro nemovitosti

Poslední příspěvky