Plat investičního bankéře - budete překvapeni, kolik vydělají

Na absolutním základě investiční bankéři Průvodce investičním bankovnictvím Kariérní průvodce investičním bankovnictvím - naplánujte si svoji kariérní cestu IB. Dozvíte se o platech investičního bankovnictví, o tom, jak se najímat a co dělat po kariéře v IB. Divize investičního bankovnictví (IBD) pomáhá vládám, korporacím a institucím získávat kapitál a provádět fúze a akvizice (M&A). jsou jedny z nejlépe placených profesionálů na svůj věk. Jako nový nájem můžete očekávat, že vyděláte přes 100 000 $ přímo ze školy, což pravděpodobně vyhodí většinu vašich spolužáků z vody. Ale hodinový plat investičního bankéře je jiný příběh.

Na hodinovém základě nejsou investiční bankéři placeni téměř stejně dobře. U většiny analytiků a spolupracovníků pracujících přes 100 hodin týdně se jejich hodinová mzda může pohybovat kdekoli mezi 25 až 35 dolary za hodinu. To není špatné, ale nezní to tak dobře, jako to činilo 100 000 $ ročně.

Investiční bankéř plat peníze

Tabulka platů investičního bankéře

TitulZákladní mzdaBonusCelková odměna

Analytik85 000–100 000 $50 000–100 000 $125 000–200 000 $

Spolupracovník100 000–120 000 $80 000–130 000 $180 000–250 000 $

Víceprezident120 000–150 000 $100 000–2 000 $220 000–400 000 $

jednatel firmy300 000–1 milion $200 000–10 000 USD +500 000–10 000 USD +

Zdroj: průmyslové zdroje.

Jaká je platová struktura investičního bankéře?

Profesionálové v oblasti investičního bankovnictví Kariéra v investičním bankovnictví Průvodce kariérou v investičním bankovnictví - naplánujte si svoji kariéru IB. Dozvíte se o platech investičního bankovnictví, o tom, jak se najímat a co dělat po kariéře v IB. Divize investičního bankovnictví (IBD) pomáhá vládám, korporacím a institucím získávat kapitál a provádět fúze a akvizice (M&A). jsou vypláceny na základě dvou složek kompenzace: platu a bonusu.

Bonus je velká část celkového příjmu bankéře na všech pozicích, ale zejména na vyšších pozicích, kde bonus může být několikanásobek základního platu investičního bankéře.

Proč jsou bankéři tolik placeni?

Advokát by řekl, že dostávají tolik zaplaceno, protože banky pracují na velmi důležitých transakcích, které generují velké poplatky. Výměnou za tak důležitou práci musí být inteligentní, pracovití a vysoce kvalifikovaní - a tedy dobře kompenzovaní.

Cynik by řekl, že jsou hodně placeni, protože práce je velmi stresující, má vojenskou hierarchii a hodiny jsou nesnesitelné. Ve skutečnosti jsou hodiny tak dlouhé, že ve skutečnosti nevydělávají tolik za hodinu.

Jak se z vás stal investiční bankéř?

Spolu s průvodcem platem investičního bankéře Finance máme konečného průvodce po získání zaměstnání v investičním bankovnictví Jak získat práci v investičním bankovnictví? Tato příručka nastiňuje, jak získat práci v investičním bankovnictví pomocí tří nejlepších taktik: vytváření sítí a obnovení, příprava na pohovor a technické dovednosti.

Nejdůležitější je důkladně porozumět finančnímu modelování a oceňování, které můžete zvládnout pomocí našich online kurzů.

Dovednosti finančního modelování

Jednou z nejdůležitějších dovedností vysoce placeného investičního bankéře je finanční modelování Co je to finanční modelování Finanční modelování se provádí v aplikaci Excel za účelem předpovědi finanční výkonnosti společnosti. Přehled toho, co je finanční modelování, jak a proč stavět model. . Analytici a kolegové tráví spoustu času v Excelu vytvářením různých typů modelů. Typy finančních modelů Mezi nejběžnější typy finančních modelů patří: 3 výkazový model, DCF model, M&A model, LBO model, rozpočtový model. Objevte 10 nejlepších typů na podporu transakcí, výšky hřiště a dalších aktivit

model investičního bankéře

Zdroj: Kurzy finančního modelování společnosti Finance.

Vytváření těchto modelů vyžaduje silné pochopení účetnictví a toho, jak jsou propojeny tři finanční výkazy. Jak jsou propojeny 3 finanční výkazy Jak jsou propojeny 3 finanční výkazy? Vysvětlíme, jak propojit 3 finanční výkazy pro finanční modelování a oceňování v aplikaci Excel. Propojení čistého zisku a nerozděleného zisku, PP&E, odpisy a amortizace, kapitálové výdaje, provozní kapitál, finanční činnosti a hotovostní zůstatek. Navíc dobré znalosti aplikace Excel, znalost obchodní strategie Strategy Corporate a průvodce obchodní strategií. Přečtěte si všechny finanční články a zdroje týkající se obchodní a podnikové strategie, důležitých konceptů, které finanční analytici začlení do svého finančního modelování a analýzy. Výhodou prvního inovačního faktoru, Porterových 5 sil, SWOT, konkurenční výhoda, vyjednávací síla dodavatelů a extrémní pozornost věnovaná detailům jsou všechny požadavky na budování dobrých finančních modelů.

Investiční bankéři na těchto modelech často pracují až do časných ranních hodin, zejména při práci na živém obchodě Zdroje obchodů a transakcí a průvodce porozuměním obchodům a transakcím v investičním bankovnictví, rozvoji společností a dalších oblastech podnikových financí. Stáhněte si šablony, přečtěte si příklady a dozvíte se, jak jsou strukturovány dohody. Smlouvy o zachování mlčenlivosti, smlouvy o koupi akcií, nákupy aktiv a další zdroje nebo transakce fúzí a akvizic.

Dodatečné zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli průvodce platy finančního investičního bankéře. Stále se učte a rozvíjejte svou kariéru tím, že se stanete certifikovaným analytikem finančního modelování a oceňování FMVA® Certification Připojte se k 350 600+ studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, a prozkoumejte tyto další zdroje níže:

  • Kompenzační průvodci Kompenzace Kompenzační a platové průvodci pro práce v oblasti podnikových financí, investičního bankovnictví, výzkumu kapitálu, FP&A, účetnictví, komerčního bankovnictví, absolventů FMVA
  • Průvodce platem pro zaměstnance charterových společností CFA® Průvodce platem CFA® Medián platu CFA® je ve Spojených státech přibližně 180 000 USD, zatímco průměrná celková kompenzace přesahuje 300 000 USD. Zjistěte více o platech, odměnách a o tom, jaká by měla být vaše očekávání jako finanční analytik v oblasti výzkumu kapitálu, FP&A, správy portfolia a dalších oblastech
  • Co dělají investiční bankéři Co dělají investiční bankéři? Co dělají investiční bankéři? Investiční bankéři mohou pracovat 100 hodin týdně prováděním výzkumu, finančního modelování a vytváření prezentací. Přestože investiční bankovnictví zahrnuje některé z nejžádanějších a finančně nejzajímavějších pozic v bankovním sektoru, je také jednou z nejnáročnějších a nejobtížnějších kariérních cest, Průvodce IB
  • Mapa kariéry

Poslední příspěvky