FMVA ® - analytik finančního modelování a oceňování | CFI

FMVA® je finanční analytik finančního modelování a oceňování (FMVA) ® Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, program, který je určen k výuce praktických aplikací účetnictví, Excel, finance, finanční modelování , oceňování, prezentace a další kritické dovednosti, které finanční analytici potřebují. Program se skládá z 12 povinných kurzů, z nichž každý má na konci kvalifikované hodnocení a všechny jsou k dispozici 100% online.

Certifikát FMVA Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari

Proč využít program FMVA®?

Certifikace FMVA FMVA® Připojte se k 350 600+ studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P.Morgan a Ferrari, byla navržena tak, aby vyplnila mezeru na trhu pro finanční analytiky. Tradiční univerzity se většinou zaměřují na teorii a zaměstnavatelé často zjišťují, že noví najímači nedosahují požadovaných úrovní dovedností, které jsou vyžadovány pro provádění prvotřídní finanční analýzy. Zavedená profesionální označení se navíc příliš zaměřují na konkrétní mezery, jako je správa portfolia, alternativní aktiva nebo jen účetnictví, a vyžadují, aby se kandidáti sami naučili další potřebný materiál offline (na základě učebnice).

Programy FMVA umožňují provádět všechny následující činnosti:

 • Naučte se praktické aplikace, které vás naučí tvrdé dovednosti
 • Zvládněte umění finanční modelování
 • Zjistěte, jak se profese v tomto odvětví ve skutečnosti nacházejí hodnota podnikání
 • Vytvářejte krásné dělnické třídy prezentace a knihy o hře
 • Naučte se přijímat nezpracovaná data, organizovat je, analyzovat a působit efektivně doporučení
 • Mějte důvěru rozvíjet svou kariéru

Další informace o úspěšných příbězích od Finančního analytika pro finanční modelování a oceňování (FMVA) Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P.Morgan a Ferrari, a jak vám může pomoci vyniknout na konkurenčním trhu práce.

Požadavky FMVA®

Prvním krokem k získání certifikovaného finančního analytika je registrace online certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari. Odtud můžete začít plánovat svůj rozvrh učení a kurzy, které musíte absolvovat. Níže je uveden souhrn požadavků.

Požadavky na certifikaci FMVA FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, jsou:

 • 5 volitelných přípravných kurzů (dovednosti v oblasti účetnictví, financí a Excelu)
 • 9 povinných kurzů (finanční modelování, oceňování podniků, zprostředkující finance a témata finanční analýzy)
 • 3 volitelné předměty z celkem 9 možností (finanční modely specifické pro dané odvětví, speciální témata)

Uchazeči musí vyplnit všechny požadované položky 12 kurzů se stupněm úspěšnosti 80% nebo vyšším o konečném posouzení.

Po absolvování každého kurzu automaticky obdržíte certifikát o absolvování. Po splnění 12 požadavků vám bude vydána oficiální certifikace Financial Modeling and Valuation Analyst FMVA® Certification, která se připojí k 350 600+ studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari.

Dovednosti učené v certifikaci FMVA®

Program Finance je zcela zaměřen na praktické dovednosti v oblasti financí a účetnictví. To znamená využití případových studií skutečných i fiktivních společností v kombinaci s Excelem a PowerPointem k organizaci, analýze a interpretaci finančních údajů.

Hlavní dovednosti, které se učí certifikace FMVA FMVA® Připojte se k 350 600+ studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P.Morgan a Ferrari, jsou:

 • Aplikace účetních zásad a postupů (debety, kredity, sestavení účetní závěrky)
 • Zvládnutí nejběžnějších technik finanční analýzy (poměry, benchmarking atd.)
 • Vytváření finančních modelů od nuly (model se třemi výpisy, model DCF, model fúzí a akvizic atd.)
 • Provádění ocenění společnosti (srovnatelná analýza společnosti, precedenční transakce, diskontované peněžní toky)
 • Uspořádejte velké množství dat do snadno srozumitelného formátu a výstupu
 • Navrhujte tabulky, grafy a prezentace
 • Vypracovat doporučení na pomoc v obchodních rozhodovacích procesech

FMVA dovednosti a certifikace Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari

O financích

Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikace FMVA® pro finanční modelování a oceňování. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P.Morgan a Ferrari. S profesionálními instruktory z Vancouveru, Londýna, New Yorku a Hongkongu má finanční tým jedinečnou kvalifikaci pro poskytování školení a školení požadovaných pro toto označení.

V roce 2017 zaregistrovalo Finance více než 40 000 studentů v různých kurzech a programech.

Posláním Finance je pomáhat komukoli stát se finančním analytikem světové úrovně a rozvíjet jeho kariéru.

dodatečné informace

Pokud chcete získat více informací o výdělku FMVA Certifikace FMVA® Připojte se k 350 600+ studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a certifikace finančních analytiků společnosti Ferrari z Finance, níže uvádíme několik dalších bezplatných finančních zdrojů, které vám pomohou vám v rozvoji vaší kariéry a pomůže vám učinit důležité rozhodnutí o získání certifikátu FMVA:

 • OFICIÁLNĚ: Program Financial Modeling & Valuation Analyst (FMVA) Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari
 • Porovnat finanční balíčky a ceny Porovnat ceny a balíčky Porovnat ceny našich kurzů, certifikátů a balíčků pro účetnictví, finance, finanční modelování, oceňování, Excel a školení finančních analytiků
 • Zdroje finančního modelování Finanční modelování Zdroje a příručky pro finanční modelování zdarma, které vám pomohou naučit se nejdůležitější koncepty vlastním tempem. Tyto články vás naučí osvědčené postupy v oblasti finančního modelování se stovkami příkladů, šablon, průvodců, článků a dalších. Zjistěte, co je finanční modelování, jak sestavit model, dovednosti aplikace Excel, tipy a triky
 • Všechny kurzy financí

Poslední příspěvky