Nejlepší banky na Kajmanských ostrovech - přehled nejlepších 10 kajmanských bank

Na Kajmanských ostrovech je 158 bank, z nichž většinu tvoří pobočky a dceřiné společnosti mezinárodních bank. Kajmanské ostrovy jsou jedním z předních mezinárodních finančních center na světě. Více než 80% z více než 1 bilionu USD vkladů je rezervováno prostřednictvím bank na Kajmanských ostrovech, což představuje mezibankovní rezervace mezi onshore bankami a jejich domácími pobočkami nebo dceřinými společnostmi.

Podle agentury Moody’s je bankovní systém země stabilní, protože má dobrou pozici z hlediska rozvoje.

Podle zákona o bankách a svěřenských společnostech v dané zemi může Kajmanské ostrovy vydávat následující kategorie licencí:

 • Bankovní licence kategorie A - Umožňuje bance působit na domácím i mezinárodním trhu a poskytovat služby rezidentům i nerezidentům Kajmanských ostrovů.
 • Bankovní licence kategorie B - Umožňuje bance provádět mezinárodní bankovní obchody pouze s nerezidenty a domácí bankovní obchody s jinými licencovanými subjekty na Kajmanských ostrovech.
 • Důvěryhodná licence - v níž banka působí jako správce, vykonavatel nebo správce
 • Omezená bankovní licence kategorie B.
 • Omezená důvěryhodná licence
 • Nominee (Trust) Licence

V březnu 2017 je na Kajmanských ostrovech 11 bank s licencí kategorie A. Banky kategorie A slouží místním obyvatelům a poskytují tradiční maloobchodní, soukromé a podnikové řešení. Existuje 147 bank, které jsou držiteli licencí kategorie B a poskytují pouze offshore bankovní služby jednotlivcům a společnostem.

Pro každého, kdo uvažuje o kariéře v bankovnictví na Kajmanských ostrovech, je tento seznam nejlepších bank na Kajmanských ostrovech užitečným průvodcem, kde začít. Další informace najdete v našich seznamech finančních institucí. Seznam společností hlavních hráčů v oblasti podnikových financí. Máme seznamy nejdůležitějších společností poskytujících finanční služby, bank, institucí, účetních firem a korporací v tomto odvětví. Projděte si tyto příručky, připravte se na kariéru ve finančních službách a začněte s vytvářením sítí ještě dnes, abyste svou kariéru urychlili.

Banky na Kajmanských ostrovech

Nejlepší banky na Kajmanských ostrovech jsou:

Kajmanská národní banka

Cayman National Bank byla založena v roce 1974. Banka poskytuje celou řadu tuzemských i mezinárodních finančních služeb, včetně online bankovnictví, investičních služeb, důvěryhodných služeb, zakládání, správy a správy společností, správy fondů a prvotřídního bankovnictví.

Je držitelem bankovní licence kategorie A. Od roku 2016 činila celková aktiva banky 1,3 miliardy USD a celkový příjem dosáhl 62,46 milionu USD.

Alexandria Bancorp Ltd.

Společnost Alexandria Bancorp, která byla založena v roce 1990, je jednou z bank kategorie B na Kajmanských ostrovech. Je povoleno poskytovat bankovní a svěřenecké služby mezinárodním klientům. Nabízí služby privátního bankovnictví, správy majetku a důvěryhodných a podnikových služeb.

Jedná se o stoprocentní dceřinou společnost Guardian Capital Group se sídlem v kanadském Torontu.

Alhambra Bank & Trust Ltd

Alhambra Bank byla založena v roce 2014. Banka poskytuje a obsluhuje potřeby klientů mimo USA s vysokým čistým jměním s vklady nejméně 1 000 000 USD.

Nabízí bankovní a investiční služby klientům ve více jurisdikcích. Je držitelem bankovní licence kategorie B na Kajmanských ostrovech.

Společnost Trident Trust Company (Cayman) Ltd

Společnost Trident Trust Company je přední nezávislý správce společností, správců a správců fondů, který zaměstnává téměř 800 zaměstnanců v celosvětovém měřítku zahrnujícím Afriku, Ameriku, Asii, Karibik, Evropu a Střední východ. Společnost poskytuje podnikové, důvěryhodné a fondové služby v sektoru finančních služeb po celém světě. Konkrétně nabízí služby spojené s zakládáním a správou společností, zakládáním a správou soukromých trustových společností pro rodiny a správou fondů.

Společnost Trident Trust Company je držitelem licence kategorie B pro banky na Kajmanských ostrovech a slouží dalším bankám a makléřským firmám, právním a účetním firmám a jednotlivcům s vysokou čistou hodnotou a jejich rodinám.

Cainvest Bank and Trust Ltd.

Banka Cainvest vznikla v roce 1994 poté, co koupila bankovní operace poskytovatele podnikových služeb Intertrust Bank (Cayman) Limited na Kajmanských ostrovech. Cainvest Bank and Trust nabízí služby platformy soukromého bankovnictví a investiční produkty a služby jednotlivcům a institucionálním klientům s vysokým čistým jměním. Banka sídlí v George Town na Kajmanských ostrovech s distribučními místy v Argentině, Brazílii a Uruguayi.

Cainvest Bank and Trust Limited je držitelem bankovní licence kategorie A. Společnost byla dříve známá jako Cainvest International Bank Ltd a později v roce 2015 změnila svůj název na Cainvest Bank and Trust Ltd.

Fidelity Bank (Cayman) Ltd

Fidelity Bank (Cayman) Limited je skupina finančních služeb nabízející komplexní škálu domácích i mezinárodních bankovních, pojišťovacích a dalších finančních produktů a služeb.

Společnost Fidelity, která byla založena v roce 1980, je držitelem bankovní licence kategorie A.

Merrill Lynch Bank and Trust Company (Cayman) Ltd

Banka Merrill Lynch Bank and Trust Company provádí bankovní a svěřenecké operace pro zákazníky svých přidružených společností (klientské korporace, jednotlivci s vysokým čistým jměním a další finanční instituce). Produktová řada banky zahrnuje zajištěné půjčky, mezibankovní umístění, vklady od soukromých klientů a devizové transakce.

Merrill Lynch Bank and Trust Company (Cayman) Limited je držitelem bank kategorie A v licenci na Kajmanských ostrovech.

Queensgate Bank and Trust Company Ltd.

Společnost Queensgate Bank and Trust Company byla založena na Kajmanských ostrovech v roce 1990 a je členem skupiny Ugland Group (Norsko). Mezi hlavní činnosti skupiny patří vlastnictví a správa lodí. Queensgate Bank and Trust Company poskytuje investiční fondy, účetnictví, důvěru a správu a bankovní služby společnosti.

Queensgate Bank and Trust Company Ltd. je držitelem bankovní licence kategorie B.

Sackville Bank and Trust Company Ltd.

Sackville Bank je nezávislá, soukromá, butiková banka. Banka poskytuje svěřenecké služby pro důvěryhodné a podnikové struktury, jakož i služby úschovy a řešení strategického řízení investic.

Sackville Bank and Trust Company Limited je držitelem bank kategorie B v licenci na Kajmanských ostrovech.

VBT Bank & Trust Ltd.

VBT Bank je stoprocentní dceřinou společností VBT Holdings Ltd, která je rovněž začleněna na Kajmanské ostrovy. V roce 1998 získala společnost Venecredit International Banking Ltd a výsledná sloučená instituce dostala název Venecredit Bank & Trust Ltd. V roce 2012 banka změnila svůj název na VBT Bank & Trust Ltd.

Banka je držitelem bankovní a svěřenecké licence kategorie B. Je makléřským členem burzy na Kajmanských ostrovech a členem společností Visa International a SWIFT. Poskytuje offshore bankovnictví a důvěryhodné služby.

Kariéra v investičním bankovnictví

Chcete-li proniknout do investičního bankovnictví, Jobs Projděte si popisy pracovních pozic: požadavky a dovednosti pro zveřejňování pracovních pozic v investičním bankovnictví, průzkumu kapitálu, treasury, FP&A, podnikových financí, účetnictví a dalších finančních oblastech. Tyto popisy pracovních míst byly sestaveny na základě nejběžnějších seznamů dovedností, požadavků, vzdělání, zkušeností a dalších, na které je třeba se zaměřit na několik důležitých věcí. Patří mezi ně vytváření sítí, obnovení životopisu investičního bankovnictví. Naučte se, jak napsat životopis investičního bankovnictví (analytik nebo spolupracovník) s bezplatným průvodcem a šablonou pro obnovení financí. Životopis IB je jedinečný. Je důležité přizpůsobit svůj životopis průmyslovému standardu, abyste se vyhnuli okamžitému smazání, zkušenostem a dovednostem v oblasti finančního modelování. Schopnosti finančního modelování Naučte se 10 nejdůležitějších dovedností v oblasti finančního modelování a toho, co je požadováno pro dobré finanční modelování v aplikaci Excel. Nejdůležitější dovednosti: účetnictví. Chcete-li se dozvědět více, prozkoumejte naši interaktivní kariérní mapu….

Pokud jde o bankovní kariéru, s našimi kurzy finančního modelování budete mít výraznou výhodu nad konkurencí.

Dodatečné zdroje

Toto byl finanční průvodce nejvyšších bank na Kajmanských ostrovech. Pro každého, kdo hledá kariéru v bankovnictví, je tento seznam skvělým místem pro zahájení vytváření sítí. Přečtěte si také tyto další zdroje:

 • Top 10 bank v Kataru Top bank v Kataru Katarská centrální banka licencuje a reguluje 18 bank v Kataru od ledna 2015. Přestože rostoucí zahraniční expozice katarských bank je pro úřady rostoucí výzvou, katarský bankovní sektor si udržuje stabilitu a efektivitu během let.
 • Top 10 bank v Hong Kongu Nejlepší banky v Hong Kongu Toto je průvodce po 10 nejlepších bankách v Hong Kongu. Hongkongský bankovní systém je tříúrovňový systém skládající se z licencovaných bank, bank s omezenou licencí a bank přijímajících vklady. Seznamte se s top 10 bankami v Hongkongu, včetně HSBC, Bank of China, Hang Seng Bank, Bank of East Asia, ICBC,
 • Otázky rozhovoru s investičním bankovnictvím Rozhovory Eso na váš další rozhovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru
 • Projděte mě DCF Projděte mě DCF Otázka, projděte mě DCF Analýza je v rozhovorech s investičním bankovnictvím běžná. Naučte se, jak vyřešit otázku pomocí podrobného průvodce odpověďmi Finance. Sestavte si pětiletou předpověď nezajištěných volných peněžních toků, vypočítejte koncovou hodnotu a pomocí WACC diskontujte všechny tyto peněžní toky na současnou hodnotu.
 • Průvodce finančním modelováním Průvodce finančním modelováním zdarma Tato příručka pro finanční modelování zahrnuje tipy a osvědčené postupy aplikace Excel týkající se předpokladů, ovladačů, prognóz, propojení těchto tří výroků, analýzy DCF a dalších

Poslední příspěvky