Popis pracovní pozice investičního bankovnictví - dovednosti, zkušenosti, vzdělání

Tento popis pracovní pozice v oblasti investičního bankovnictví byl inspirován povinnostmi uvedenými v seznamu investičních bank Seznamy společností hlavních hráčů v oblasti podnikového financování. Máme seznamy nejdůležitějších společností poskytujících finanční služby, bank, institucí, účetních firem a korporací v tomto odvětví. Projděte si tyto příručky, připravte se na kariéru ve finančních službách a začněte dnes síťovat, abyste urychlili svou kariéru, včetně Goldman Sachs, Morgan Stanley, Credit Suisse, UBS a Barclays. Abyste si zajistili potřebné dovednosti pro tuto práci, podívejte se nyní na kurzy investičního bankovnictví Finance!

Téma popisu práce investičního bankovnictví

klíčové povinnosti

 • Vývoj různých typů finančních modelů Typy finančních modelů Mezi nejběžnější typy finančních modelů patří: model 3 výkazů, model DCF, model fúzí a akvizic, model LBO, model rozpočtu. Objevte top 10 typů, které oceňují dluh a kapitál pro fúze, akvizice a transakce zvyšování kapitálu.
 • Provádějte různé metody oceňování Metody oceňování Při oceňování společnosti jako podniku se používají tři hlavní metody oceňování: DCF analýza, srovnatelné společnosti a precedenční transakce. Tyto metody oceňování se používají v investičním bankovnictví, kapitálovém výzkumu, soukromém kapitálu, rozvoji společností, fúzích a akvizicích, odkupu a financování - srovnatelné společnosti, precedenty a DCF DCF Model Training Free Guide Model DCF je specifický typ finančního modelu slouží k ocenění podniku. Tento model je jednoduše prognózou neuvolněného volného peněžního toku společnosti.
 • Vypracovat doporučení pro nabídky produktů, transakce soukromého kapitálu, fúze a akvizice a ocenění.
 • Provádějte přípravu a revizi materiálů používaných při financování klientů, včetně investičních memorand, prezentací managementu a pitchbooků Kniha investičního bankovnictví Jak vytvořit knihu s investičním bankovnictvím. Tato příručka vás naučí, co je součástí, jak vytvořit knihu s roztečí IB, a uvádí příklady snímků.
 • Rozvíjejte vztahy s novými i stávajícími klienty za účelem rozšíření podnikání.
 • Provést due diligence Zpráva o due diligence Příklad zprávy o due diligence u fúzí a akvizic. Tato zpráva DD je pro M&A due diligence poskytuje seznam otázek, na které je třeba odpovědět před uzavřením. Zpráva o náležité péči je zaslána jako interní zpráva členům výkonného týmu, kteří hodnotí transakci a jsou požadavkem na uzavření obchodu. , výzkum, analýza a dokumentace živých transakcí.
 • Vytvářejte prezentace pro klientská portfolia.
 • Vztah k aktuálním událostem, kritickým problémům a relevantním zprávám.

Relevantní dovednosti, znalosti a zkušenosti

 • MBA Stojí MBA za to? Pokud uvažujete o obchodní škole, na kterou se možná ptáte, stojí za to MBA ?. Odpověď (jako v každé třídě MBA) je: „záleží“. Kromě zátěže na MBA není téměř žádný důvod, abyste MBA neudělali, pokud to váš šéf platí. Mohou to použít jako páku proti vám a uzamknout vás, ale návratnost investic je neuvěřitelná, pokud je zdarma (samozřejmě). (Přidružená pozice) nebo rovnocenné vzdělání, školení a pracovní zkušenosti.
 • Bakalářský titul (pozice analytika) z cílové školy Seznam cílových škol Seznam nejlepších cílových škol pro nábor a nábor investičního bankovnictví. Tento seznam obsahuje hlavní cíle, druhé cíle a cíle MBA. Důvodem, proč se jim říká terč, je to, že banky aktivně „cílí“ na své studenty pořádáním informačních setkání na akademické půdě a cestováním do školy za účelem rozhovorů v prvním kole. , nebo ekvivalent
 • Tři nebo více let zkušeností (přidružená pozice) ve finančním nebo obchodním prostředí, zejména po kvantitativní stránce
 • Schopnost pracovat v rychlém týmovém prostředí s minimálním dohledem.
 • Pracovní znalost strukturování a uzavírání principů transakcí.
 • Silné komunikační a síťové dovednosti.
 • Dokonalý výzkum, kvantitativní a analytické dovednosti, zejména při vysvětlování událostí na trhu.
 • Osvědčená znalost produktů Microsoft Office, zejména Microsoft Excel Excel Resources Naučte se Excel online se stovkami bezplatných tutoriálů, zdrojů, průvodců a cheat listů pro Excel! Zdroje financí jsou nejlepší způsob, jak se naučit Excel podle vašich vlastních podmínek. a VBA.
 • Schopnost organizovat a sledovat překrývající se úkoly a úkoly s častými změnami priorit.
 • Silné finanční modelování Co je finanční modelování Finanční modelování se provádí v aplikaci Excel za účelem předpovědi finanční výkonnosti společnosti. Přehled toho, co je finanční modelování, jak a proč stavět model. dovednosti.

Abyste si zajistili potřebné dovednosti pro tuto práci, spusťte nyní naše kurzy investičního bankovnictví!

Co je investiční bankovnictví?

Investiční bankovnictví Investiční bankovnictví Investiční bankovnictví je divize banky nebo finanční instituce, která slouží vládám, korporacím a institucím poskytováním poradenských služeb v oblasti upisování (získávání kapitálu) a fúzí a akvizic (M&A). Investiční banky jednají jako zprostředkovatelé, což je akt získávání kapitálu pro firmy buď vydáváním dluhů nebo prodejem vlastního kapitálu. Investiční bankovnictví zahrnuje také okrajové úkoly správy fúzí a akvizic, poradenství a dalších služeb podnikového financování. Ve skutečnosti nemusí mít menší firmy konkrétní investiční bankéře a stejné role mohou zajišťovat také oddělení podnikových financí. Zde je několik seznamů investičních bank Careers Search Finance. Sestavili jsme nejdůležitější kariérní zdroje pro jakoukoli práci v oblasti podnikových financí. Od přípravy na pohovor až po životopisy a popisy pracovních pozic, máme pro vás krytí, abyste mohli přistát na své vysněné práci. Prozkoumejte průvodce, šablony a širokou škálu bezplatných zdrojů a nástrojů.

Investiční bankéři Cesta k kariéře v investičním bankovnictví Průvodce kariérou v investičním bankovnictví - naplánujte si svoji kariéru IB. Dozvíte se o platech investičního bankovnictví, o tom, jak se najímat a co dělat po kariéře v IB. Divize investičního bankovnictví (IBD) pomáhá vládám, korporacím a institucím získávat kapitál a provádět fúze a akvizice (M&A). Očekává se, že budou mít vynikající přehled o investičním prostředí se znalostmi populárních investičních nástrojů. Pokud si společnost přeje provést IPO, investiční bankéři jsou často klíčovými přispěvateli do tohoto procesu. Úkolem investičního bankéře je maximalizovat návratnost investic, a proto se pokusit nastavit IPO na nejvyšší možnou cenu.

Investiční bankovnictví, známé také jako i-Banking, je jednou z nejvyhledávanějších pozic na pozicích finančních služeb.

Role investičního bankéře

 • Investiční bankéř může pro klienta provádět několik činností, ale klíčovým úkolem investičního bankéře je získávat kapitál prostřednictvím emise cenných papírů, ať už dluhových nebo kapitálových.
 • Investiční bankéři jsou agresivní prodejci (na vyšší úrovni). To znamená, že investiční bankéř by měl v ideálním případě mít silnou komunikační prozíravost a velkou síť, na kterou se může dostat. Přirozeně silné dovednosti lidí pomohou při práci investičního bankéře.
 • Prvořadou odpovědností analytika nebo spolupracovníka investičního bankovnictví je analýza finančních údajů na podporu jejich generování kapitálu. Hodnocení transakcí a finančních aktivit, jako je výkonnost dluhopisů a akcií, pomůže investičnímu bankéři správně ocenit a ocenit cenné papíry, se kterými pracuje.
 • Investiční bankéři také předloží výsledky svým klientům pro účely rozhodování. Dobrý investiční bankéř poskytne fakta, která svým investorům poskytnou lepší možnosti rozhodování. Investiční bankéři budou klienty vzdělávat stejně, jako je budou přesvědčovat.

Typické údaje investičního bankéře

Investiční bankéř bude mít dokonalé kvantitativní dovednosti a bude schopen provádět složité finanční modelování Co je finanční modelování Finanční modelování se provádí v aplikaci Excel za účelem prognózy finanční výkonnosti společnosti. Přehled toho, co je finanční modelování, jak a proč stavět model. . Vzhledem k tomu, že povaha práce je tak rychlá, umožní investičnímu bankéři uspět schopnost provést ocenění na místě při práci na dalších položkách.

i-Bankéři často vystudovali finance nebo někdy účetnictví Účetnictví Veřejné účetní firmy se skládají z účetních, jejichž úkolem je sloužit podnikům, jednotlivcům, vládám a neziskovým organizacím připravováním finančních výkazů, daní. Pouhé získání titulu však nezaručuje práci v investičním bankovnictví. Houževnatost, přesvědčivost a síťové a komunikační dovednosti jsou pro pozici nezbytně nutné. Investiční banky Bulge Bracket Investiční banky Bulge Bracket investiční banky jsou navíc přední světové investiční banky. Seznam zahrnuje společnosti jako Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML a JP Morgan. Co je to Bulge Bracket Investment Bank a bude často hledat absolventy vycházející z nejvyšších škol, jako jsou Harvard nebo Dartmouth, kde jsou mnohem častější liberální umělecké tituly.

Tento popis pracovního místa investičního bankovnictví je inspirován odpovědností načrtnutými společnostmi, jako jsou Goldman Sachs, Morgan Stanley, Credit Suisse, UBS a Barclays.

Abyste si zajistili potřebné dovednosti pro tuto práci, spusťte nyní naše kurzy investičního bankovnictví!

Mapa kariéry

Chcete-li zjistit, jak je tento popis pracovního místa investičního bankovnictví srovnatelný s ostatními pracovními místy v oblasti podnikových financí, prozkoumejte naši interaktivní kariérní mapu nyní!

Abyste si zajistili potřebné dovednosti pro tuto práci, spusťte nyní naše kurzy investičního bankovnictví!

Více čtení

Doufáme, že to byl užitečný popis práce investičního bankovnictví. Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikace Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) ™. Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika.

Pokud máte zájem o postup v kariéře v oblasti podnikových financí, pomohou vám na vaší cestě tyto články týkající se zaměstnání:

 • Popis pracovní pozice spolupracovníka pro výzkum v oblasti ekvity Popis pracovní pozice v oboru výzkumného pracovníka v tomto popisu práce pro spolupracovníka v oblasti výzkumu nastiňuje základní dovednosti, zkušenosti a vzdělání potřebné pro práci. Pracovníci pro výzkum v oblasti akcií poskytují analýzu údajů o cenných papírech, aby informovali správce fondů a pomohli jim v investičním procesu. Tato oblast vyžaduje odborné znalosti v oblasti řešení problémů a širokou znalost akciového trhu
 • Průvodce po finančním modelování Průvodce po finančním modelování zdarma Tato příručka pro finanční modelování zahrnuje tipy a osvědčené postupy aplikace Excel týkající se předpokladů, ovladačů, předpovídání, propojení tří výroků, analýzy DCF a dalších
 • Dotazy na pohovor investičního bankovnictví Otázky a odpovědi na pohovor investičního bankovnictví Otázky a odpovědi na pohovor investičního bankovnictví. Tuto skutečnou formu banka využívala k najímání nového analytika nebo spolupracovníka. Statistiky a strategie IB rozhovoru. Dotazy jsou seřazeny podle: přehled bank a odvětví, historie zaměstnání (životopis), technické otázky (finance, účetnictví, oceňování) a chování (přizpůsobení)
 • Interview s investičním bankovnictvím
 • Plat investiční bankéř Plat investiční bankéř Plat investiční bankéř patří mezi nejvyšší na světě. Je jim vyplácen základní plat a bonus za jejich odškodnění. Zjistěte, kolik vydělávají. Analytik přímo z univerzity může očekávat, že vydělá více než 100 000 USD, ale za hodinu to může být při práci 100 hodin týdně až 20–35 USD

Poslední příspěvky