Nejlepší banky v Portoriku - dozvíte se o hlavních bankách v Portoriku

Banky v Portoriku jsou součástí bankovního systému USA s několika rozdíly v daňových zákonech. Úřad komisaře finančních institucí v Portoriku dohlíží na finanční sektor území a reguluje jej, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a spolehlivost a aby bylo zaručeno přísné dodržování všech příslušných zákonů a předpisů.

Podle agentury Moody’s je výhled teritoriálních tří hlavních bank stabilní, protože ratingová agentura věří, že Portoriko vyjde z recese a banky budou schopny pokrýt své úvěrové ztráty.

Pro každého, kdo uvažuje o kariéře v bankovnictví v Portoriku, je tento seznam nejlepších bank v Portoriku užitečným průvodcem, kde začít. Další informace najdete v našich seznamech finančních institucí. Seznam společností hlavních hráčů v oblasti podnikových financí. Máme seznamy nejdůležitějších společností poskytujících finanční služby, bank, institucí, účetních firem a korporací v tomto odvětví. Projděte si tyto příručky, připravte se na kariéru ve finančních službách a začněte s vytvářením sítí ještě dnes, abyste svou kariéru urychlili.

Banky v Portoriku

Nejlepší banky v Portoriko jsou:

FirstBank

FirstBank Puerto Rico, založená v roce 1948, působí jako dceřiná společnost společnosti First Bancorp se sídlem v San Juan a poskytuje produkty a služby retailového, komerčního a podnikového bankovnictví. FirstBank Puerto Rico byla dříve známá jako First Federal Savings Bank a v listopadu 1994 změnila svůj název na FirstBank Puerto Rico.

V roce 2016 banka vykázala celková aktiva ve výši 12 miliard USD a čistý zisk 93 milionů USD.

Banco Populární

Banco Popular byla vytvořena v roce 1893 a její sídlo je v Hato Rey. Banka poskytuje různé retailové a komerční bankovní služby. K 31. prosinci 2016 provozovala v Portoriku franšízu retailového bankovnictví obsahující 171 poboček a 635 bankomatů; 8 poboček na Amerických Panenských ostrovech; 1 pobočka na Britských Panenských ostrovech; a 1 pobočka v New Yorku a 20 bankomatů na Britských Panenských ostrovech.

Od roku 2016 činila celková aktiva banky 38 miliard USD a čistý zisk 358 milionů USD.

Orientální finanční skupina

Oriental Financial Group byla založena v roce 1964 se sídlem v San Juan. Skupina nabízí řadu finančních služeb v Portoriku a státě Florida prostřednictvím svých čtyř stoprocentních dceřiných společností: Oriental Bank, Oriental Financial Services Corp., Oriental Insurance Inc. a Caribbean Pension Consultants Inc. (CPC)

V roce 2016 činila celková aktiva skupiny 6,5 miliardy USD a čistý zisk dosáhl 45 milionů USD.

Scotiabank v Portoriku

Společnost Scotiabank, která byla založena v roce 1910, působí jako mezinárodní banka. Se sídlem v Hato Rey poskytuje osobní a komerční bankovnictví, podnikové financování a směnárenské služby v Portoriku. Scotiabank of Puerto Rico Inc. působí jako dceřiná společnost The Bank of Nova Scotia se sídlem v Kanadě. Scotia je jednou z největších bank v Portoriku.

V roce 2016 banka vykázala celková aktiva ve výši 896 miliard USD a čistý zisk ve výši 7,368 milionu USD.

Banco Santander

Banco Santander zahájila svoji činnost v roce 1976 koupí první národní banky Portorika. Se sídlem v San Juan, banka nabízí osobní a komerční bankovní služby na ostrově. To bylo dříve známé jako Banco De Santander-Puerto Rico a změnilo svůj název na Banco Santander Puerto Rico v listopadu 1989. Působí jako dceřiná společnost Santander BanCorp.

Od roku 2016 činila celková aktiva banky 5 miliard USD a čistý zisk 15 milionů USD.

Federální úvěrová unie Caribe

Společnost Caribe Federal Credit Union, která byla založena v roce 1951, je nezisková finanční instituce organizovaná a objednaná podle zákona Federal Credit Union Act, která slouží federálním zaměstnancům v Portoriku.

V roce 2016 činila celková aktiva banky 336 milionů USD a čistý zisk dosáhl 2 milionů USD.

Citibank NA (Portoriko)

Citibank NA (Portoriko), která byla založena v roce 1918, působí jako dceřiná společnost národní asociace Citibank. Byla založena v San Juan a byla první ze severoamerických bank v Portoriku.

FEMBi hypotéka

FEMBi Hypotéka byla založena v roce 1997 a její sídlo je v San Juan. Tato skupina poskytuje řešení hypotéky a financování bydlení po celé jižní Floridě a Portoriku.

Federální úvěrová unie Pentagonu

Federální úvěrová unie Pentagonu funguje jako družstevní záložna, která svým členům nabízí finanční produkty a služby. Slouží personálu z armády, letectva, pobřežní stráže, námořní pěchoty a námořnictva, ministerstva vnitřní bezpečnosti, personálu DoD, VFW, jejich rodinných příslušníků a dalších po celém světě. PenFed Credit Union Puerto Rico je pobočkou federální úvěrové unie Pentagonu.

Skupina nabízí kreditní karty včetně odměn, vojenské a jednoduché karty a půjčky na auto. Poskytuje také hypotéky, řešení refinancování bydlení, půjčky na bydlení, auto a další osobní půjčky, běžné a spořicí účty, depozitní certifikáty a IRA.

Federální úvěrová unie JetStream

Jetstream Federal Credit Union se sídlem v Carolina v Portoriku je nezisková kooperativní finanční instituce, která svým členům poskytuje širokou škálu služeb. Členství je otevřené každému, kdo žije, pracuje, uctívá a navštěvuje školu nebo podniky a jiné právnické osoby v celém San Juan v Portoriku.

V roce 2016 skupina vykázala celková aktiva ve výši 187 milionů USD a čistý zisk ve výši 2,5 milionu USD.

Kariéra v investičním bankovnictví

Chcete-li proniknout do investičního bankovnictví, Jobs Projděte si popisy pracovních pozic: požadavky a dovednosti pro zveřejňování pracovních pozic v investičním bankovnictví, průzkumu kapitálu, treasury, FP&A, podnikových financí, účetnictví a dalších finančních oblastech. Tyto popisy pracovních míst byly sestaveny na základě nejběžnějších seznamů dovedností, požadavků, vzdělání, zkušeností a dalších, na které je třeba se zaměřit na několik důležitých věcí. Patří mezi ně vytváření sítí, obnovení životopisu investičního bankovnictví Šablona životopisu investičního bankovnictví. Naučte se, jak napsat životopis investičního bankovnictví (analytik nebo spolupracovník) s bezplatným průvodcem a šablonou pro obnovení financí. Životopis IB je jedinečný. Je důležité přizpůsobit svůj životopis průmyslovému standardu, abyste se vyhnuli okamžitému smazání, zkušenostem a dovednostem v oblasti finančního modelování. Schopnosti finančního modelování Naučte se 10 nejdůležitějších dovedností v oblasti finančního modelování a toho, co je požadováno pro dobré finanční modelování v aplikaci Excel. Nejdůležitější dovednosti: účetnictví. Chcete-li se dozvědět více, prozkoumejte naši interaktivní kariérní mapu….

Pokud jde o bankovní kariéru, s našimi kurzy finančního modelování budete mít výraznou výhodu nad konkurencí.

Dodatečné zdroje

Toto byl finanční průvodce nejvyšších bank v Portoriku. Pro každého, kdo hledá kariéru v bankovnictví, je tento seznam skvělým místem pro zahájení vytváření sítí. Přečtěte si také tyto další zdroje:

  • Top 10 bank v USA Top banks in USA Podle americké Federální pojišťovací společnosti pro pojištění vkladů bylo v USA k únoru 2014 6 799 komerčních bank pojištěných FDIC. Centrální bankou v zemi je Federální rezervní banka, která vznikla po přijetí zákona o Federálních rezervách v roce 1913
  • 10 nejlepších bank v Kanadě Nejlepší banky v Kanadě Mezi banky v Kanadě patří 29 domácích bank, 24 dceřiných společností zahraničních bank, 27 poboček zahraničních bank poskytujících komplexní služby a 3 pobočky zahraničních bank. Podle agentury Moody's je výhled kanadského bankovního systému negativní vzhledem k očekávanému snížení vládní podpory pro velké domácí banky.
  • Otázky rozhovoru s investičním bankovnictvím Rozhovory Eso na váš další rozhovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru
  • Projděte mě DCF Projděte mě DCF Otázka, projděte mě DCF Analýza je v rozhovorech s investičním bankovnictvím běžná. Naučte se, jak vyřešit otázku pomocí podrobného průvodce odpověďmi Finance. Sestavte si pětiletou předpověď nezajištěných volných peněžních toků, vypočítejte koncovou hodnotu a pomocí WACC diskontujte všechny tyto peněžní toky na současnou hodnotu.
  • Průvodce finančním modelováním Průvodce finančním modelováním zdarma Tato příručka pro finanční modelování zahrnuje tipy a osvědčené postupy aplikace Excel týkající se předpokladů, ovladačů, prognóz, propojení těchto tří výroků, analýzy DCF a dalších

Poslední příspěvky