Kreditní karta Best Buy - typy karet, způsob podání žádosti, výhody

Kreditní karta Best Buy je úvěrová linka, kterou společnost Best Buy nabízí svým zákazníkům za nákup jejich produktů v obchodě nebo online. Best Buy je přední poskytovatel a maloobchodník s technologickými produkty, službami a řešeními. Jejich produkty a služby lze využít prostřednictvím návštěv prodejny nebo online transakcí. Používáním nabízené kreditní karty mohou zákazníci mít snazší a rychlejší způsob platby za své nákupy. Další informace najdete na //www.bestbuy.com/credit-cards

nejlepší koupit zvýraznění kreditní karty

Jaké typy kreditních karet nabízí Best Buy?

Best Buy nabízí dva typy kreditních karet. Jedním z nich je kreditní karta „pouze pro obchod“, kterou lze použít pouze k nákupům v Best Buy, a to buď v obchodě, nebo na webu Best Buy. Druhou je karta Best Buy Visa, kterou lze použít k nákupu kdekoli, kde je Visa přijímaným způsobem platby.

Jak požádat o kreditní kartu Best Buy?

Existují dva způsoby, jak požádat o kreditní kartu Best Buy - online nebo v obchodě. U obou procesů podávání žádostí musí být žadateli alespoň 18 let (pro obyvatele USA) nebo 21 let (Portoriko) a musí předložit číslo sociálního zabezpečení a státem vydaný průkaz totožnosti s fotografií.

1. Online aplikace

Pro začátečníky navštivte web Best Buy a vytvořte si účet poskytnutím osobních údajů, jako je jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo a heslo. Po vytvoření účtu pokračujte v aplikaci kreditní karty přesměrováním na web Citigroup Inc. nebo prostřednictvím webu Best Buy na kartě kreditní karty výběrem možnosti „použít nyní“. Formulář žádosti vyžaduje osobní, finanční a bezpečnostní informace, včetně e-mailové adresy, celého jména, domácí adresy, telefonního čísla, data narození, čísla sociálního zabezpečení, řidičského průkazu nebo jiného státem vydaného identifikačního čísla fotografie, ročního příjmu a měsíční hypotéky nebo výdaje na nájem. Po schválení aplikace si zákazník musí vybrat, který ze dvou typů kreditních karet preferuje. Zákazník musí rovněž souhlasit s úrokovými sazbami, poplatky a poplatky za kartu Best Buy. Schválení je poměrně rychlé, obvykle trvá jen minutu. Fyzická karta je poté doručena poštou do 7 až 14 dnů od data schválení.

2. Aplikace v obchodě

Najděte nejbližší obchod Best Buy prostřednictvím vyhledávače webů obchodu Best Buy. Proces v obchodě bude stejný jako online aplikace. Rozdíl je v tom, že zákazník si může také zvolit preferenci svého obchodu. Může to však trvat o něco déle, protože obchod bude muset zkontrolovat poskytnuté informace, aby potvrdil totožnost zákazníka.

Jaké jsou výhody používání kreditní karty Best Buy?

Kreditní karty Best Buy financují nákupy zákazníků, kteří nejsou schopni platit v hotovosti nebo kteří využívají pákový poměr Pákový poměr udává úroveň dluhu vzniklého podnikatelskému subjektu oproti několika dalším účtům v jeho rozvaze, výkazu zisku a ztráty nebo výkazu peněžních toků . Excel šablony jejich finanční potřeby. Karta má několik nabídek propagačního financování a flexibilní možnosti financování, kdy jsou úrokové poplatky odloženy na stanovené časové období, například:

  • Šestiměsíční bezúročné financování nákupů v obchodě od 199 USD a více nebo 12měsíční financování nákupů v celkové výši 399 USD a více
  • U velkých nákupů zařízení 18měsíční financování v částkách od 599 USD a více
  • U nákupů domácího kina od 799 USD a více se nabízí 24měsíční období financování

Úrok Úrokový náklad Úrokový náklad vyplývá ze společnosti, která financuje prostřednictvím dluhu nebo kapitálového leasingu. Úroky se nacházejí ve výkazu zisku a ztráty, ale lze je vypočítat také pomocí dluhového plánu. Časový plán by měl nastínit všechny hlavní dluhy, které má společnost ve své rozvaze, a vypočítat úrok vynásobením nenastane, pokud bude nedoplatek na kartě vyplacen v plné výši do konce propagačního období. Pokud tato podmínka není splněna, bude na zůstatku každého měsíce narůstat úrok na základě roční procentní sazby (RPSN). Porovnejte to s jednoduchým úrokem Jednoduchý úrok Jednoduchý úrokový vzorec, definice a příklad. Jednoduchý úrok je výpočet úroku, který nebere v úvahu účinek složení. V mnoha případech se úrok spojuje s každým určeným obdobím půjčky, ale v případě jednoduchého úroku tomu tak není. Výpočet jednoduchého úroku se rovná částce jistiny vynásobené úrokovou sazbou vynásobené počtem období. . Lhůta pro úplné zaplacení účtu je 25 dní po ukončení každého fakturačního cyklu.

Obě kreditní karty Best Buy poskytují bonusové body, které jsou 5% z každého nákupu. Karta Best Buy Visa má více co nabídnout, a to také tím, že vám dá 2% zpět na odměny za nákup potravin a potravin a navíc 1% na ostatní předměty každodenní potřeby.

Dodatečné zdroje

Finance je oficiálním poskytovatelem globálního certifikátu Financial Modeling & Valuation Analyst FMVA® Certification. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a certifikační program Ferrari, jejichž cílem je pomoci komukoli stát se finančním analytikem světové úrovně. Prozkoumejte tyto další finanční zdroje, které vám pomohou s vašimi osobními financemi:

  • Investice pro začátečníky Investice: Průvodce pro začátečníky Průvodce Investice pro začátečníky z financí vás naučí základy investování a jak začít. Zjistěte více o různých strategiích a technikách obchodování a o různých finančních trzích, do kterých můžete investovat.
  • Finance a investice knihy Finance investice knihy Nejlepší finance knihy. Toto jsou nejlepší knihy, které doporučujeme všem našim studentům přečíst, aby se dozvěděli více o investování, financích, finančním modelování a oceňování.
  • Příprava na finanční pohovor Rozhovory Eso na váš další pohovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru
  • Finanční kariéra mapa

Poslední příspěvky