Test Excel - 20 otázek k otestování vašich znalostí aplikace Excel!

Tento test aplikace Excel je navržen tak, aby vám pomohl posoudit vaše znalosti základních funkcí a vzorců aplikace Excel. Důrazně doporučujeme všem studentům, kteří plánují nebo začínají svůj certifikační program FMVA® Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, aby absolvovali tento test a určili, zda budete muset absolvovat předpoklad Excel Crash Kurz a kurz Základy modelování Excel. To je také užitečný zdroj pro zaměstnavatelé, aby prozkoumali technické znalosti kandidátů v Excelu během finančního pohovoru nebo pro uchazeče, kteří chtějí cvičný test v Excelu.

Pokud projdete tímto testem s 80% a více (16 a více otázek), je pravděpodobné, že máte docela solidní základní znalosti o aplikaci Excel!

Testovací cvičení Excel 20 otázek

Testovací otázky aplikace Excel

(Poznámka: Dotazy na klávesové zkratky aplikace Excel platí pouze pro uživatele PC.)

Více o financích

Děkujeme za návštěvu Testovacího centra Finance Practice Test Center Toto testovací centrum poskytuje bezplatné hodnocení v oblastech Excel, Finance a Účetnictví. Tyto zdroje můžete použít k otestování svých znalostí a hodnocení a absolvování testu Excel.

Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikačního programu Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) ™ Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika . Zaregistrujte se hned teď a získejte dovednosti, které potřebujete, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found