Kalkulačka kalkulace nákladů na základě aktivity - stažení šablony aplikace Excel zdarma

Tato šablona kalkulačky kalkulace nákladů na základě aktivity je skvělý nástroj k rozdělení režijních nákladů prostřednictvím kalkulace založené na aktivitě. Podle nákladů na činnost jsou alokovány režijní náklady na základě různých „činností“, které tvoří výrobu zboží nebo služeb, a nezávisle je měří.

Šablona vypadá takto:

Kalkulačka kalkulace nákladů podle aktivity

Stáhněte si šablonu zdarma

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných šablon pro modelování Excel, prezentaci v PowerPointu a Word.

  • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
  • PowerPoint prezentační šablony
  • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.

Poslední příspěvky