Šablona faktury (Word) - Stáhněte si šablonu Word zdarma

Tato fakturační šablona (Word Word šablony (Transakce, Kariéra, HR) Stáhněte si Word šablony zdarma včetně Letter of Intent (LOI), Term Sheet, Non-Disclosure Agreement (NDA), Confidential Information Memorandum (CIM), Equity Capital Markets (ECM) ) poznámka, kontrolní seznam Due Diligence a další typy podnikových transakcí. Stáhněte si soubory dokumentu Word pro vlastní potřebu) bude pro vás sloužit jako vodítko při vytváření prodejních faktur, abyste mohli vést záznamy o transakcích Dohody a zdroje transakcí a průvodce k porozumění dohodám a transakce v investičním bankovnictví, rozvoj společnosti a další oblasti podnikových financí. Stáhněte si šablony, přečtěte si příklady a dozvíte se, jak jsou strukturovány dohody. Smlouvy o zachování mlčenlivosti, smlouvy o koupi akcií, nákupy aktiv a další zdroje fúzí a akvizic. Tuto šablonu můžete libovolně upravit tak, aby vyhovovala potřebám vaší společnosti!

Zde je krátký náhled šablony financí (slovo) faktury:

Šablona faktury Word

Stáhněte si šablonu zdarma

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Dokumentování transakcí

Faktura je dokument, který slouží k podrobnému popisu podmínek transakce. Posílá se zákazníkům, aby je informovali o jejich povinnosti platit za zboží nebo službu. Faktura je tedy právně vymahatelným dokumentem, který slouží jako písemný záznam transakce.

Existuje několik prvků faktury. Ukázky těchto příkladů si můžete prohlédnout v šabloně faktury Finance (slovo). Jedná se o tyto prvky:

 • číslo faktury (referenční číslo)
 • datum vytvoření / vystavení faktury
 • datum splatnosti platby
 • kontaktní informace a adresa prodejce / prodejce
 • kontaktní údaje kupujícího a fakturační adresa
 • kontaktní informace kupujícího a dodací adresa
 • popis zakoupeného zboží nebo služeb
 • počet jednotek, cena za jednotku a celková cena zakoupeného zboží nebo služeb
 • celková cena objednávky, včetně uplatněných slev nebo daní
 • platební podmínky objednávky, například způsob platby, bankovní informace, datum splatnosti platby a slevy

Dodací adresa není vždy nutná. To závisí na typu zakoupeného produktu služby. Například automechanik, který primárně nabízí služby, by pro své faktury nevyžadoval dodací adresu, protože nic nedodává. Platební podmínky jsou navíc často vyjádřeny jako „čistá 30“ nebo „3/10, čistá 30“. Tento formát je zkráceným způsobem, který říká „platba je splatná do 30 dnů“ nebo „3% sleva, pokud je platba provedena do 10 dnů, jinak je platba splatná do 30 dnů“.

Šablona (slovo) financí na faktuře je velmi upravitelná, takže pokud si můžete vybrat, co se do vaší šablony dostane, na základě toho, co vaší společnosti nejlépe vyhovuje!

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných šablon pro modelování Excel, prezentaci v PowerPointu a Word.

 • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
 • PowerPoint prezentační šablony
 • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.
 • Marketplace Finance Template NEW Template Marketplace Finance vytvořila novou platformu obchodních šablon na míru pro finanční analytiky z celého světa. Podívejte se na Finance Marketplace a vezměte si svůj

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found