Kalkulačka návratnosti investic Excel - bezplatná kalkulačka Excel

Tato kalkulačka návratnosti investic Excel vám pomůže při výpočtu návratnosti investic pro různé scénáře. Návratnost investic je jedním z nejdůležitějších poměrů ziskovosti k hodnocení výkonnosti společnosti.

Zde je úryvek šablony:

Návratnost investice Excel kalkulačka

Stáhněte si šablonu zdarma

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Finance je globálním poskytovatelem kurzů finančního modelování a certifikace finančních analytiků Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P.Morgan a Ferrari. Další informace o hodnocení investic najdete v následujících dalších zdrojích:

Vzorec návratnosti investic (ROI):

Vzorec pro návratnost investic

Kde „Zisk z investice“ označuje peníze generované prodejem investice nebo zvýšením hodnoty investice bez ohledu na to, zda je prodána či nikoli.

Kalkulačka návratnosti investic Excel bude skvělým nástrojem k vizualizaci toho, jak změna různých prvků výpočtu návratnosti investic ovlivní její konečný výsledek.

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných šablon pro modelování Excel, prezentaci v PowerPointu a Word.

  • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
  • PowerPoint prezentační šablony
  • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.

Poslední příspěvky