Test finančního modelování - posuďte své znalosti o teoriích modelování

Tento test finančního modelování je navržen tak, aby vám pomohl posoudit vaše znalosti o principech finančního modelování, důležitých koncepcích a osvědčených postupech v oboru. Důrazně doporučujeme všem studentům, kteří plánují nebo začínají svůj certifikační program FMVA Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, aby absolvovali tento test a určili, zda budete muset absolvovat předpoklady Excel Modeling Kurz Základy a Crash kurz Excel. To je také užitečný zdroj pro zaměstnavatele k prozkoumání technických znalostí kandidátů během finančního pohovoru.

Pokud projdete tímto testem s 80% a více (16 a více otázek), je pravděpodobné, že máte silné základní znalosti o finančním modelování a jste připraveni absolvovat naše základní kurzy!

Testovací grafika pro finanční modelování

Testovací otázky finančního modelování

(Poznámka: Dotazy na klávesové zkratky aplikace Excel platí pouze pro uživatele PC.)

Více o financích

Děkujeme vám za návštěvu našeho testovacího centra Testovací centrum Toto testovací centrum poskytuje bezplatné hodnocení v oblastech aplikace Excel, financí a účetnictví. Tyto zdroje můžete použít k otestování svých znalostí a posouzení a absolvování Testu finančního modelování.

Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikačního programu Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) ™ Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika . Zaregistrujte se hned teď a získejte dovednosti, které potřebujete, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found