Co je Magna Cum Laude - druhá nejlepší vyznamenání na promoci

Magna Cum Laude je akademická vyznamenání, které se obvykle uděluje studentovi, který absolvuje nejlepších 10% nebo 15% své třídy. Je to druhé nejvyšší čestné uznání, které následuje po Summa Cum Laude. Latinská fráze znamená „s velkou ctí“ a je obvykle nejdůležitější pro vysokoškoláky v několika zemích, včetně USA, Izraele, Indonésie, Filipín, Dominikánské republiky a částí kontinentální Evropy.

Magna Cum Laude Absolvent

Magna cum laude je čestnou vyznamenání č. 2 bezprostředně po Summa Cum Laude. Rozlišení summa cum laude znamená „z (nebo s) nejvyššími poctami“ a někdy se uděluje pouze jedné osobě na várku absolvujících studentů. Přirozeně je tento student často valedictorianem třídy promování.

Bezprostředně po rozlišení magna cum laude je rozlišení cum laude, což znamená „se ctí“.

Jaká kritéria nebo pokyny někoho kvalifikují pro Magna Cum Laude?

Pokyny k dosažení úrovně rozlišování magna cum laude se u jednotlivých institucí liší. Každá vysoká škola nebo univerzita stanoví svá vlastní kritéria, která musí studenti splnit, aby dosáhli této úrovně úspěchu. Mezi další požadavky patří předložení diplomové práce k vyhodnocení nebo účast v programu vyznamenání.

Mezi příklady prahových hodnot GPA patří:

  • 3,5 - 3,7 Cum Laude
  • 3,8 - 3,9 Magna Cum Laude
  • 4.0+ Summa Cum Laude

Jaké pracovní pozice hledají studenti, kteří obdrželi vyznamenání Magna Cum Laude?

Obory financí, managementu, poradenství a strojírenství sledují absolventy, kteří získali magna cum laude. Ve financích je držení tohoto rozdílu upřednostňováno pro analytika pro výzkum vlastního kapitálu Analytik pro výzkum vlastního kapitálu Analytik pro výzkum vlastního kapitálu poskytuje výzkumné pokrytí veřejných společností a distribuuje tento výzkum klientům. Pokrýváme plat analytika, popis práce, vstupní body odvětví a možné kariérní cesty. , buď na straně nákupu, nebo na straně prodeje Buy Side vs Sell Side Buy Side vs Sell Side. Buy Side označuje společnosti, které nakupují cenné papíry, a zahrnují investiční manažery, penzijní fondy a zajišťovací fondy. Prodávající strana. Akciový analytik je obvykle odborníkem na investiční bankéře a makléře. Proto je důležité, aby byl kandidát dobře vybaven akademickými dovednostmi a znalostmi. Ačkoli akademické úspěchy ne vždy zaručují úspěch na pracovišti, čest magna cum laude je výhodou, která může kandidátovi pomoci udělat první krok k úspěchu v kariéře.

Více zdrojů pro kariéru

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce magna cum laude. Shromáždili jsme všechny zdroje Zdroje podnikového financování Zdroje zdarma, abychom mohli pokročit v kariéře podnikového financování. Knihovna zdrojů Finance zahrnuje šablony aplikace Excel, přípravu na pohovor, technické znalosti, modelování, je třeba zlepšit vaši kariéru! Mezi naše nejoblíbenější zdroje zdarma patří následující:

  • Interaktivní kariérní mapa
  • Příprava na finanční pohovor Otázky na finanční pohovor Otázky a odpovědi na finanční pohovor. Tento seznam obsahuje nejčastější a nejčastější otázky a odpovědi na pohovory týkající se financí a zaměstnání. Existují dvě hlavní kategorie: behaviorální a technická
  • Znalosti o technických financích Průvodci samostudiem Finance znalostí jsou skvělým způsobem, jak zlepšit technické znalosti v oblasti financí, účetnictví, finančního modelování, oceňování, obchodování, ekonomiky a dalších.
  • Kurzy zdarma

Poslední příspěvky