Účetní plat velké čtyřky - průvodce platy ve firmách velké čtyřky

Studenti sní o tom, že budou pracovat v jedné z předních účetních společností a budou dostávat účetní čtyřku. Mnozí doufají, že získají práci jako spolupracovník nebo účetní v hlavní profesní společnosti poskytující profesionální služby (Velká čtyřka - Deloitte, KPMG, PricewaterhouseCoopers nebo Ernst & Young). S několika možnostmi vstupu v různých odděleních, jako je daň, audit a poradenství, jsou příležitosti různé.

Institut podnikových financí doufá, že poskytne informace o obecných číslech účetních platů Velké čtyřky. Kromě velmi atraktivního platu a kompenzace Průvodce platem CFA® Medián platu CFA® je ve Spojených státech přibližně 180 000 USD, zatímco průměrná celková kompenzace přesahuje 300 000 USD. Zjistěte více o platech, odměnách a o tom, jaká by měla být vaše očekávání jako finanční analytik v oblasti výzkumu kapitálu, FP&A, správy portfolia a dalších oblastech, velká čtyřka nabízí zkušenosti, zdroje, školení a globální příležitosti, které nemají konkurenci.

Účetní plat velké čtyřky

Obecně platí, že u auditorů v prvním roce nebo u daňových spolupracovníků jsou platy společností velké čtyřky docela podobné. Pohybují se kdekoli od 40 000 do 60 000 $, v závislosti na oddělení, zemi, městě a umístění kanceláře. Klíčovým rozdílem ve firmě velké čtyřky je to, že účetní platy nezůstávají dlouho na určité úrovni. Díky kombinaci dovedností, odhodlání a tvrdé práce je pro zaměstnance docela rozumné očekávat, že se velmi rychle posunou na vyšší úroveň, což souvisí s výrazným zvýšením platu.

Kariérní postup se liší od firmy k firmě a od oddělení k oddělení, ale obecně se řídí pyramidovou strukturou.

Údaje o platu velké čtyřky v účetnictví

Údaje o platu se značně liší v závislosti na oddělení a umístění. Odměna ve skutečnosti často závisí spíše na zemi, konkrétněji na městě, a nikoli na samotné firmě. Ačkoli jsou daňové přidružené subjekty při zahájení činnosti obvykle spojeny s výdělky o něco více než auditní přidružené subjekty, po několika letech zkušeností se platy stávají docela podobnými a skutečně závisí na celkovém výkonu jednotlivce.

Obecně jsou údaje o kompenzacích v rámci velké čtyřky často téměř totožné, pouze s několika malými rozdíly. Níže jsou uvedena některá průměrná čísla účetního platu velké čtyřky ve Spojených státech (v USD). Platy v Kanadě nebo ve Velké Británii se liší a často jsou o něco nižší než ve Spojených státech.

Platy KPMG:

Spolupracovník: 45 000–60 000 $

Senior Associate: $ 60 000 - $ 80 000

Manažer: $ 100 000 - $ 120 000

Senior Manager: $ 150 000 - $ 180 000

Partner: 300 000 $ a více

Navštivte kariérní web KPMG.

Platy PwC:

Spolupracovník: 45 000–60 000 $

Senior Associate: $ 65 000 - $ 85 000

Manažer: 105 000 $ - 130 000 $

Senior Manager: $ 150 000 - $ 180 000

Partner: 300 000 $ a více

Navštivte Kariérní web PwC.

Platy společnosti Deloitte:

Spolupracovník: 45 000–60 000 $

Senior Associate: $ 65 000 - $ 85 000

Manažer: 100 000–135 000 $

Senior Manager: $ 150 000 - $ 180 000

Partner: 300 000 $ a více

Navštivte Kariérní web společnosti Deloitte.

Platy EY:

Spolupracovník: 45 000–60 000 $

Senior Associate: $ 60 000 - $ 80 000

Manažer: $ 100 000 - $ 120 000

Senior Manager: $ 150 000 - $ 180 000

Partner: 300 000 $ a více

Navštivte webové stránky EY Career.

Několik závěrečných věcí, které je třeba zvážit ...

Závěrem lze říci, že při zvažování kariéry ve veřejné účetní firmě velké čtyřky jsou balíčky odškodnění téměř identické. Ve skutečnosti je důležitější faktor „fit“. Fit zahrnuje zkoumání toho, které hodnoty společnosti, zaměstnanci, klienti, průmyslová odvětví a celková pracovní kultura nejlépe odpovídají vašim vlastním atributům. I když velká čtyřka může obecně vypadat docela podobně, každá firma zdůrazňuje klíčové hodnoty, které se ne vždy podobají jejím kolegům. Začínající studenti by se měli více zaměřit na zkušenosti, kariérní postup, růst, zdroje, kondici a školení poskytované firmami, aby jim pomohli postoupit v preferovaném kariérním postupu.

Dodatečné zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce k platu účetnictví velké čtyřky. Finance je oficiálním poskytovatelem označení FMVA (Financial Modeling and Valuation Analyst) Certifikace FMVA®. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, jejichž cílem je proměnit kohokoliv v prvotřídního finančního analytika.

Další informace o kariéře v účetnictví a finančním průmyslu najdete v těchto zdrojích:

  • Poradenství pro velké čtyři - Firmy Poradenské firmy pro velké 4 Poradenské společnosti pro Velkou 4 jsou klíčovými hráči v odvětví veřejného účetnictví. Mezi velké 4 poradenské firmy patří KMPG, Deloitte, PwC a EY. Nabízejí širokou škálu služeb, jako je účetnictví, poradenství v oblasti řízení, daně, hodnocení rizik a audit. Zjistěte více o službách velké čtyřky a jejich službách
  • Profesní profil Due Diligence Profesní profil Due Diligence Tyto skupiny provádějí „finanční due diligence“ jménem nabyvatelů společností za účelem analýzy finančních výkazů cílových společností a celkového finančního zdraví. Kariéra v týmu finanční due diligence může při transakci vyžadovat dlouhé hodiny a vyžaduje účetnictví a analýzu na forenzní úrovni.
  • Auditovaná účetní závěrka Auditovaná účetní závěrka Veřejné společnosti jsou ze zákona povinny zajistit, aby jejich účetní závěrky byly auditovány registrovanou CPA. Účelem nezávislého auditu je poskytnout ujištění, že vedení předložilo účetní závěrku, která neobsahuje významné chyby. Auditované finanční výkazy pomáhají osobám s rozhodovací pravomocí
  • Průvodci kompenzací Kompenzace Kompenzace a průvodce platy za pracovní místa v oblasti podnikových financí, investičního bankovnictví, výzkumu kapitálu, FP&A, účetnictví, komerčního bankovnictví, absolventů FMVA,

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found