Seznam děkana v životopisu - přehled, příklad, výhody / nevýhody zahrnutí

Deanův seznam životopisů by měl být uveden vedle vašeho Grade Point Average (GPA). GPA konverze GPA je důležitá pro pracovní místa v předních investičních bankovních, finančních a účetních firmách. Použijte naši převodní tabulku GPA pro výpočet vaší GPA při podávání žádosti. Banky s hromadnými složkami a téměř všechny ostatní investiční banky se při žádosti o práci podívají na vaše GPA a měli byste je zahrnout do svého životopisu. . Tam je nějaká debata o tom, zda by to mělo být zahrnuto, nebo ne. Někteří profesionálové to považují za nadbytečné, zbytečné vyplňování životopisem. Tato příručka vám ukáže, jak zařadit seznam děkana do vašeho životopisu a zvážit výhody a nevýhody jeho zařazení. Finančním doporučením je zahrnout jej, pokud jste ho dosáhli celý semestr (prokázat akademickou konzistenci). Jinak to vyloučte.

Dean's List on Resume

Pros přidání Dean's List

Existuje mnoho výhod zahrnutí této pocty do vaší žádosti o zaměstnání Nábor a hledání Nábor a hledání zaměstnání pro kariéru v oblasti podnikových financí vyžaduje významnou přípravu. Naši průvodci vám pomohou získat práci, kterou hledáte, a vyniknout v konkurenci. Pro investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, rozvoj společnosti, FP&A, treasury a další programy finančního náboru, hledání zaměstnání.

Výhody zahrnutí seznamu děkana do životopisu:

 • Prokazuje silný akademický výkon
 • Ukazuje a konzistentní úroveň výkonu, pokud je dosažena všechny semestry
 • Přidá do vašeho životopisu další pověření a čest
 • V závislosti na škole nebo zaměstnavateli může být zvlášť cenné, pokud je požadavek GPA na Deanův seznam obzvláště vysoký
 • Přidá do vašeho životopisu další podrobnosti

Nevýhody přidání Deanova seznamu po obnovení

Může vás to překvapit, ale ve skutečnosti mohou existovat určité nevýhody, pokud do své přihlášky uvedete čestnou listinu děkana (i když jsou velmi malé).

Možné nevýhody:

 • Může to být považováno za nadbytečné, protože váš GPA je uveden GPA na Resume In finance, pokud je váš Grade Point Average (GPA) 3,5 nebo vyšší, měli byste jej zahrnout do svého životopisu - jinak jej vynechejte. Pokud je váš hlavní GPA vyšší než váš celkový GPA, měli byste jej zahrnout také (nebo místo svého celkového GPA). hned vedle.
 • Pokud není jasné, jaká jsou kritéria pro sestavení seznamu, činí to méně smysluplným.
 • To může přidat nepořádek do vašeho životopisu.
 • Pokud jste toho dosáhli několik semestrů, ale ne jiných, pak se může zdát, že to naznačuje nekonzistenci.

Další informace naleznete v knihovně Finance Career Prep Center Careers Search Finance's career resources library. Sestavili jsme nejdůležitější kariérní zdroje pro jakoukoli práci v oblasti podnikových financí. Od přípravy na pohovor až po životopisy a popisy pracovních pozic, máme pro vás krytí, abyste mohli přistát na své vysněné práci. Prozkoumejte průvodce, šablony a širokou škálu bezplatných zdrojů a nástrojů.

Příklad, jak jej zahrnout

Zde je příklad, jak jej zahrnout do životopisu.

Dartmouth College | Hanover, NH

Bakalář umění, obor ekonomie, obor historie

 • Kumulativní GPA: 3,8 / 4,0; Dean's List všechny semestry
 • Varsity Sport - startér v univerzitním sportovním týmu po čtyři roky; 20 a více hodin týdně
 • President, Student Club - zodpovědný za správu všech aspektů studentského klubu
 • Studium v ​​zahraničí - výměna v cizí zemi

Obnovit šablonu Šablona životopisu investičního bankovnictví. Naučte se, jak napsat životopis investičního bankovnictví (analytik nebo spolupracovník) s bezplatným průvodcem a šablonou pro obnovení financí. Životopis IB je jedinečný. Je důležité přizpůsobit svůj životopis průmyslovým standardům, aby nedošlo k okamžitému smazání

Obrázek: Šablona pro obnovení investičního bankovnictví Finance Šablona pro obnovení investičního bankovnictví Obnovení šablony pro investiční bankovnictví. Naučte se, jak napsat životopis investičního bankovnictví (analytik nebo spolupracovník) s bezplatným průvodcem a šablonou pro obnovení financí. Životopis IB je jedinečný. Je důležité přizpůsobit svůj životopis průmyslovým standardům, aby nedošlo k okamžitému smazání.

Další zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce, zda do životopisu zahrnout Deanův seznam. Pokud chcete při výběru zaměstnání vyniknout v konkurenci, zaregistrujte se do certifikace Financial Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) TM Finance Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, abyste získali zaměstnavatelé chtějí ve svých nových zaměstnáních odbornou přípravu založenou na zaměstnání a financování dovedností. K vytvoření životopisu budou užitečné tyto zdroje:

 • Průvodní dopis investičního bankovnictví Průvodní dopis investičního bankovnictví Šablona průvodního dopisu investičního bankovnictví. Naučte se, jak napsat motivační dopis investičního bankovnictví (analytik nebo spolupracovník) s naším bezplatným průvodcem a šablonou. Abychom vám pomohli projít procesem prověřování, vytvořili jsme tuto příručku pro psaní vašeho dopisu o pozici investičního bankovnictví.
 • Průvodce kompenzací a platů Průvodce kompenzacemi a platy za práci v oblasti podnikových financí, investičního bankovnictví, výzkumu kapitálu, FP&A, účetnictví, komerčního bankovnictví, absolventů FMVA,
 • Šablona rezignačního dopisu Rezignační dopis Rezignační dopis je oficiální dopis zaslaný zaměstnancem jejich zaměstnavateli s oznámením, že ve společnosti již nebude pracovat. Cílem rezignačního dopisu je vytvořit oficiální záznam o výpovědi, poskytnout podrobnosti o posledním dni zaměstnance, dalších krocích atd. Tato šablona dopisu
 • Zdroje pro finanční modelování Finanční modelování Zdroje a příručky pro finanční modelování zdarma, které vám pomohou naučit se nejdůležitější koncepty vlastním tempem. Tyto články vás naučí osvědčené postupy v oblasti finančního modelování se stovkami příkladů, šablon, průvodců, článků a dalších. Zjistěte, co je finanční modelování, jak sestavit model, dovednosti aplikace Excel, tipy a triky

Poslední příspěvky