Accounting Coach vs CFI - bezplatné finance a účetní kurzy

Accounting Coach nabízí bezplatné a placené účetní kurzy a informace online.

Pokud se chcete zdarma učit účetnictví, finance nebo finanční analýzy, pak byste měli začít s finančními kurzy a certifikáty.

Finanční kurzy byly speciálně navrženy přední školicí společností Wall Street s názvem MDA Training MDA Training MDA Training je předním poskytovatelem školicích služeb šitých na míru a svým klientům nabízí nový a inovativní přístup k učení a rozvoji. a byly použity k vyškolení tisíců účetních profesionálů po celém světě.

Kurzy financí jsou vytvářeny, aby vám pomohly stát se finančním analytikem, Průvodce, jak se stát finančním analytikem Jak se stát finančním analytikem. Postupujte podle finančního průvodce sítí, životopisů, rozhovorů, dovedností finančního modelování a dalších. Pomohli jsme tisícům lidí stát se finančními analytiky v průběhu let a přesně vědět, co to znamená. zatímco Accounting Coach je více zaměřen na čisté účetní pozice.

Kurz účetnictví Základy kurzu účetnictví

Spusťte kurz Financí základního účetnictví zdarma.

Proč absolvovat kurzy Finance přes Accounting Coach?

Finanční instruktoři mají dlouhou historii vzdělávání investičního bankovnictví Proč investiční bankovnictví? Téměř každý tazatel v oblasti investičního bankovnictví si položí otázku: proč investiční bankovnictví? Chci pracovat v investičním bankovnictví, protože je to nejrychlejší způsob, jak se naučit finanční modelování, oceňování, Excel a pochopit podstatu velkých podnikových transakcí. Jsem si vědom toho, že práce má přísnou hierarchii, velmi dlouhé pracovní hodiny ve srovnání s konkurencí. Naši učitelé začali před více než 20 lety pořádat kurzy, aby vyškolili nové zaměstnance ve veřejných účetních firmách.

Jsme přesvědčeni, že každý na světě by měl mít přístup k nejlepšímu vzdělání zdarma. Naši studenti nám řekli, že naše e-learningové kurzy nabízejí nejlepší kvalitu vzdělávání ve srovnání s AccountingCoach nebo kýmkoli jiným.

Nabízíme několik úvodních kurzů zdarma a vždy vydáváme certifikáty Certifikační programy Podívejte se na naše Certifikační programy, kde najdete ty nejpraktičtější, nejpraktičtější a oborově relevantní dovednosti a školení. A 100% online! .

Zaměření na finanční modelování

Finance se v rámci školení finančních analytiků soustředí na finanční modelování Co je to finanční modelování Finanční modelování se provádí v aplikaci Excel za účelem předpovědi finanční výkonnosti společnosti. Přehled toho, co je finanční modelování, jak a proč stavět model. a oceňování podniku. Tyto dovednosti jsou zásadní pro každého, kdo se chce posunout po žebříčku a vyšplhat se po řadách podnikových financí.

Mezi příklady nabízených typů kurzů patří:

  • Vytváření finančního modelu v aplikaci Excel
  • Ocenění podniku
  • Finanční analýza
  • Analýza citlivosti
  • Několik kurzů aplikace Excel

Příklad finančního modelování Finance vs Účetnictví Coach

Ostatní konkurenti

Děkujeme, že jste si přečetli tuto příručku, která porovnává Finance and Accounting Coach za bezplatné lekce, výukové programy a kurzy online. Chcete-li se dále vzdělávat a rozvíjet svou kariéru analytika, budou užitečné tyto další zdroje financování:

  • Porovnejte všechny společnosti zabývající se finančním výcvikem Společnosti zabývající se finančním modelováním Kdo jsou nejlepší cvičné společnosti finančního modelování na světě? Porovnáváme finance, WSP, BIWS, TTS a nejlepší finanční finanční společnosti pro školení. Existuje jen několik vybraných společností, které jsou „čistými“ vzdělávacími společnostmi v oblasti finančního modelování.
  • Kurzy Finance vs Khan Academy Soutěž Porovnejte online finanční vzdělávací společnosti a podívejte se na konkurenci. Porovnejte Finance se společnostmi podnikového financování, účetnictví a finančního modelování
  • Zahajte bezplatný kurz základů účetnictví
  • Absolvujte bezplatné kurzy Excel

Poslední příspěvky