Finanční test - 20 otázek, které prověří vaše základní finanční znalosti

Tento finanční test je navržen tak, aby vám pomohl posoudit vaše znalosti důležitých finančních konceptů, definic terminologie a často používaných výpočtů. Důrazně doporučujeme všem studentům, kteří plánují nebo začínají svůj certifikační program FMVA Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, aby absolvovali tento test a určili, zda budete muset absolvovat nezbytné finanční kurzy včetně čtení finančních výkazů, úvodu do podnikových financí a matematiky pro podnikové finance. To je také užitečný zdroj pro zaměstnavatele k prozkoumání technických znalostí kandidátů během finančního pohovoru.

Pokud v tomto testu uspějete s 80% a více (16 a více otázek), je pravděpodobné, že máte silné finanční znalosti a je dobré pokračovat v našich základních kurzech!

Finanční test

Finanční testovací otázky

Více o financích

Děkujeme vám za návštěvu našeho testovacího centra Testovací centrum Toto testovací centrum poskytuje bezplatné hodnocení v oblastech aplikace Excel, financí a účetnictví. Tyto zdroje můžete použít k otestování svých znalostí a posouzení svých a za absolvování tohoto finančního testu.

Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikačního programu Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) ™ Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika . Zaregistrujte se hned teď a získejte dovednosti, které potřebujete, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň.

Poslední příspěvky