Účetní firmy v USA - přehled nejlepších amerických účetních firem

Účetní firmy v USA zaznamenaly v pětiletém období 2013–2018 silný růst, k čemuž přispěl růst akciových trhů Akciový kapitálový trh (ECM) Akciový kapitálový trh je podmnožinou kapitálového trhu, kde finanční instituce a společnosti interagují s obchodováním nástroje, rostoucí počet podniků a celkový ekonomický růst. Výnosy z účetních služeb v USA - včetně účetnictví, přípravy daní Účetnictví daní z příjmů Daně z příjmů a jejich účetnictví jsou klíčovou oblastí podnikových financí. Konceptuální porozumění účtování daní z příjmů umožňuje společnosti udržovat finanční flexibilitu. Daň je složité pole pro navigaci a často matou i ty nejzkušenější finanční analytiky. a mzdové služby - vzrostly o více než 50%. V příštích pěti letech se očekává, že vyšší aktivita na finančních trzích a silnější agregované soukromé investice povedou k dalšímu růstu účetních firem v USA, které zaměstnávají téměř 900 000 osob.

Účetní firmy v USA

Seznam předních účetních firem v USA

V americkém účetním průmyslu dominují účetní firmy velké čtyřky - Deloitte, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young a KPMG - které v roce 2016 vykázaly kombinované výnosy ve výši přibližně 128 miliard USD. Deloitte vydělala v Americe 20 miliard USD a celosvětově 38 miliard USD.

Velká čtyřka:

# 1 Deloitte

Deloitte, největší z účetních společností Velké čtyřky v USA - a ve skutečnosti největší účetní společnost na světě - poskytuje špičkové pojišťovací, poradenské, daňové a rizikové a finanční poradenské služby v oboru mnoha světově nejobdivovanějším značkám, včetně 80 % z žebříčku Fortune 500 a více než 6 000 soukromých a středních společností. Deloitte se primárně zaměřuje na poradenství a považuje se za nejobtížnější obchodní orientaci ve srovnání s ostatními třemi společnostmi, které kladou větší důraz veřejnosti na věci, jako je rozmanitost a zapojení komunity. Od roku 2015 měla společnost Deloitte působivou roční míru růstu 8%.

# 2 PwC

S kancelářemi po celém světě, ve více než 150 zemích a více než 223 000 zaměstnanci pomáhá PwC organizacím a jednotlivcům vytvářet hodnotu, kterou hledají, prostřednictvím široké škály ověřovacích, daňových a poradenských služeb. Ve fiskálním roce 2016 poskytla společnost PwC služby 422 společnostem ve Fortune 500. PwC je lídrem mezi velkou čtyřkou v poskytování auditorských služeb. V roce 2017 vygeneroval obchodní segment PWC pro pojišťovnictví více než 15 miliard USD, přibližně o 5 miliard USD více než Ernst & Young. Akvizicí poradenské firmy Booz & Co. učinila krok k podstatnému rozšíření svého poradenského podnikání.

# 3 Ernst & Young

Účelem EY je pomáhat budovat lépe fungující svět prováděním vysoce kvalitních auditů. Hlavní prioritou firmy je sloužit veřejnému zájmu a rozšiřovat globální síť EY s více než 700 pobočkami po celém světě, úspěšně a zodpovědně. EY zejména rozšiřuje svoji přítomnost ve Velké Británii a zaměřuje se na svoji „globální vizi“ poskytování účetních služeb po celém světě, s důrazem na „rozmanitost a inkluzivnost“. Po několika letech relativně pomalého růstu je EY zpět na roční míru růstu 5% +.

# 4 KPMG

S 33% příjmů pocházejících z auditu a ověřování, 27% z daní a 40% z finančního poradenství se KPMG zavázala poskytovat vysoce kvalitní profesionální služby etickým způsobem subjektům uvedeným na kapitálových trzích. KPMG obsluhuje více než 82% žebříčku Fortune 500 a více než 80% žebříčku Fortune 100. Podle Martina Blackburna, britského ředitele společnosti KPMG, je společnost hrdá na společenskou odpovědnost a snahu sloužit „široké komunitě“. KPMG je nejmenší z účetních firem velké čtyřky v USA, ale nadále roste díky expanzi podnikání a akvizicím.

Zbytek top 10 účetních firem v USA:

# 5 RSM

RSM USA LLP je auditorská, daňová a poradenská společnost, která se zaměřuje na střední trh ve Spojených státech a je členem globální účetní sítě RSM International. Jako pátá největší účetní společnost v USA zaměstnává 9 000 zaměstnanců v 86 městech po celé zemi. RSM USA zdůrazňuje klíčové hodnoty, jako je respekt, integrita, týmová práce, dokonalost a správcovství.

# 6 Grant Thornton

Grant Thornton LLP, také běžně označovaný jako GT, je americká společnost se sídlem v Grant Thornton International, šesté největší účetní síti na světě. V USA společnost provozuje 58 kanceláří s přibližně 7 500 zaměstnanci. Společnost GT se sídlem v Chicagu poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby, které zahrnují dodržování předpisů Sarbanes-Oxley, fúze a akvizice, daňové služby a oceňování podniků. Mezi hlavní průmyslová odvětví patří stavebnictví, distribuce, energetika, finanční služby, F&B, zdravotnictví, pohostinství a restaurace, biologické vědy, výroba, soukromý kapitál, nemovitosti, maloobchod a technologie.

# 7 BDO

BDO USA LLP je americká společnost se sídlem v BDO International, globální účetní síti. Společnost se sídlem v Chicagu je hrdá na své motto „lidé, kteří znají, znají BDO“. S přibližně 6 000 zaměstnanci a kancelářemi po celé zemi poskytuje společnost svým klientům účetní, daňové, poradenské a poradenské služby. BDO USA je unikátní, protože je jednou z mála účetních společností v USA, která má samostatný tým zaměřený na herní, pohostinství a volný čas.

# 8 Crowe Horwath

Crowe Horwath LLP se sídlem v Oak Brook ve státě Illinois je americká nezávislá členská společnost Crowe Horwath International. S přibližně 3 000 zaměstnanci poskytuje účetní, poradenské a technologické služby širokému spektru klientů. Crowe Horwath USA zdůrazňuje kulturu inovací a specializace, aby zefektivnila své úsilí o lepší služby svým klientům. Mottem firmy je „Chytrá rozhodnutí. Trvalá hodnota. “

# 9 CliftonLarsonAllen

Společnost CliftonLarsonAllen LLP byla založena v roce 2012 sloučením společností Clifton Gunderson LLP a LarsonAllen LLP. CliftonLarsonAllen USA je členem mezinárodní účetní sítě Nexia se sídlem v Milwaukee ve Wisconsinu. S více než 4 500 zaměstnanci v oblasti auditu, účetnictví, daní, poradenství a poradenství se společnost řadí mezi 10 nejlepších účetních společností v USA. Mezi výhody CLA patří hluboký přehled o oboru, hladce integrované funkce, špičkové zdroje a profesionalita. S více než 100 pobočkami po celé zemi je příslib CLA příslibem, že vás znám a pomůže vám.

# 10 Mayer Hoffman McCann PC

Mayer Hoffman McCann PC (MHM) je v USA členem společnosti Kreston International, člena Fóra společností. Společnost se sídlem v Kansas City, Missouri, provozuje více než 30 kanceláří po celé zemi. Kreston International zaměstnává více než 21 000 profesionálů ve 110 zemích. Je také spojena s CBIZ, národní společností poskytující multidisciplinární služby poskytující obchodní outsourcing v oblasti účetních a daňových služeb, výhod a pojištění a poradenství.

Další zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce po nejlepších účetních společnostech v USA. Další informace najdete v následujících finančních zdrojích:

  • Účetní firmy velké čtyřky Účetní firmy velké čtyřky Účetní firmy velké čtyřky se odvolávají na společnosti Deloitte, PricewaterhouseCoopers (PwC), KPMG a Ernst & Young. Tyto firmy jsou čtyři největší společnosti poskytující profesionální služby na světě, které poskytují služby v oblasti auditu, transakčního poradenství, daní, poradenství, rizikového poradenství a pojistněmatematických služeb.
  • Účetní firmy v Kanadě Účetní firmy v Kanadě Výhled pro účetní firmy v Kanadě je velmi pozitivní, protože se očekává, že účetní odvětví v zemi zaznamená v příštích letech silný růst. Rozšiřující se kanadská ekonomika a rostoucí složitost jejích regulačních a daňových struktur. Tento seznam účetních firem v Kanadě vám pomůže naplánovat
  • Účetní firmy v Hongkongu Účetní firmy v Hongkongu Účetní firmy v Hongkongu zajišťují velký počet finančních institucí. S více než 71 ze 100 největších mezinárodních bank v Hongkongu je město známé jako globální finanční uzel. V roce 2016 byl Hongkong jedním z předních světových devizových trhů a představoval 19% celkového globálně získaného kapitálu.
  • Teorie finančního účetnictví Teorie finančního účetnictví Teorie finančního účetnictví vysvětluje „proč“ stojící za účetnictvím - důvody, proč jsou transakce vykazovány určitými způsoby. Tato příručka vám pomůže pochopit hlavní principy, které stojí za teorií finančního účetnictví

Poslední příspěvky