Účetní test - ohodnoťte své znalosti účetních zásad

Tento účetní test je navržen tak, aby vám pomohl posoudit vaše znalosti základních účetních zásad a základních pojmů. Důrazně doporučujeme všem studentům, kteří plánují nebo začínají svůj certifikační program FMVA Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, aby absolvovali tento test a určili, zda budete muset absolvovat nezbytné účetní kurzy. včetně účetních základů a čtení účetní závěrky. To je také užitečný zdroj pro zaměstnavatele k prozkoumání technických znalostí kandidátů během účetního nebo finančního pohovoru.

Pokud projdete tímto účetním testem s 80% a více (16 a více otázek), je pravděpodobné, že máte silné účetní znalosti a je dobré pokračovat v našich základních kurzech!

Účetnictví Test T účty

Účetní testovací otázky

Více o financích

Děkujeme, že jste navštívili testovací centrum finančního centra Toto testovací centrum poskytuje bezplatné hodnocení v oblastech aplikace Excel, financí a účetnictví. Tyto zdroje můžete použít k otestování svých znalostí a posouzení a absolvování testu účetnictví.

Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikačního programu Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) ™ Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, JP Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika . Zaregistrujte se hned teď a získejte dovednosti, které potřebujete, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň.

Poslední příspěvky