Průvodce rozhovorem HireVue - Jak esovat rozhovory HireVue v oblasti financí

HireVue je digitální náborová společnost zaměřená na hledání nejlepších talentů pro své klienty pomocí video inteligence pro rozhovory. Jejich klienty jsou týmy pro získávání talentů nebo náborové týmy z předních investičních bank. Společnosti Seznam hlavních hráčů v oblasti podnikových financí. Máme seznamy nejdůležitějších společností poskytujících finanční služby, bank, institucí, účetních firem a korporací v tomto odvětví. Projděte si tyto příručky, připravte se na kariéru ve finančních službách a začněte dnes navazovat kontakty, abyste urychlili svou kariéru, například Goldman Sachs, JP Morgan a Morgan Stanley. Banky a účetní firmy Účetnictví Veřejné účetní firmy se skládají z účetních, jejichž úkolem je sloužit podnikům, jednotlivcům, vládám a neziskovým organizacím při přípravě finančních výkazů, daně (například Deloitte) se často spoléhají na pohovor HireVue, aby objevili správného kandidáta rychleji a bez obětování kvalitu, kterou banky hledají.

Zde je odkaz na web HireVue -> //www.hirevue.com

Průvodce rozhovorem Hirevue

Jak funguje technologie rozhovorů HireVue?

Umělá inteligence se provádí na zaznamenaných videích a poskytuje pohledy na kandidáty, které pomáhají bankám Bulge Bracket Investiční banky Bulge Bracket Investiční banky Bulge Bracket jsou nejlepší světové investiční banky. Seznam zahrnuje společnosti jako Goldman Sachs, Morgan Stanley, BAML a JP Morgan. Co je to Bulge Bracket Investment Bank a děláte lepší rozhodnutí o přijímání zaměstnanců. Tato technologie je vyvíjena ve spolupráci s některými z předních průmyslově-organizačních (IO) psychologů, kteří se snaží zlepšit náborové praktiky různých firem.

Jinými slovy, společnost používá proprietární algoritmy strojového učení, které analyzují datové body nalezené ve videohovoru a předpovídají budoucí pracovní výkon kandidáta. To pomáhá společnostem určit, kdo bude mít nejlepší výkony, které mohou splnit obchodní cíle společnosti

Rozhovory HireVue jsou založeny na videu a umožňují náborovému pracovníkovi společnosti vidět neverbální podněty - například výraz obličeje, pohyby očí, pohyby těla, detaily oblečení a nuance hlasu. Jak již bylo zmíněno dříve, stejná neverbální narážky jsou shromažďovány jako datové body a zpracovávány technologií HireVue za účelem provádění smysluplných hodnocení.

Pro zahájení rozhovorů poskytnou banky předem stanovené otázky, na které má kandidát před kamerou odpovědět. Uchazeči dostanou pouze jednu šanci zaznamenat své odpovědi, proto se doporučuje předem předpokládat a procvičovat jakékoli otázky.

Banky nahradí první kolo přímých rozhovorů a místo toho budou dálkově pohovořit se studenty a čerstvými absolventy prostřednictvím videozáznamu.

Chcete-li pečlivě naplánovat a připravit se na svou kariéru, přečtěte si všechny naše bezplatné zdroje pro kariéru Careers Search Finance. Sestavili jsme nejdůležitější kariérní zdroje pro jakoukoli práci v oblasti podnikových financí. Od přípravy na pohovor až po životopisy a popisy pracovních pozic, máme pro vás krytí, abyste mohli přistát na své vysněné práci. Prozkoumejte průvodce, šablony a širokou škálu bezplatných zdrojů a nástrojů.

Proč by banky používaly k pohovorům HireVue?

Banky používají proces pohovorů HireVue ke zlepšení vlastního celkového procesu přijímání zaměstnanců, protože více kandidátů může být zkontrolováno za kratší dobu při zachování nejlepších talentů pro další hodnocení.

Silné a cílené pokračování vyzve HireVue k pozvání. Společnosti však chtějí o kandidátovi vědět víc než jen to, co je napsáno na jejich životopisu a motivačním dopisu. Pokračovat Při odesílání motivačního dopisu a životopisu na pozici podnikových financí postupujte podle pokynů a osvědčených postupů v oboru. Stáhněte si životopisy a šablony motivačních dopisů, které budou připraveny na vaši žádost o zaměstnání. Tyto životopisy jsou navrženy tak, aby vám poskytly nejlepší záběr při výběru na pohovor, který u většiny uchazečů může vypadat a znít stejně. Je zapotřebí další diferenciace, proto jsou během úvodního videohovoru kladeny otázky týkající se behaviorálních a kondičních problémů, aby se vytvořily jedinečné a individualizované odpovědi.

Jakmile jsou rozhovory dokončeny, HireVue poskytuje přístup k screeningu, který umožňuje souběžné hodnocení odpovědí na stejné otázky a lepší celkové srovnání kandidátů. Naproti tomu spoléhání se pouze na životopis může vést k nevědomému nebo zamýšlenému zkreslení, jako je zkreslení afinitou, zkreslení podle pohlaví, zkreslení ve škole nebo rasové zkreslení. Také zvážení pouze životopisu může minimalizovat šance mít různorodou skupinu talentů.

Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na naše různé příručky k rozhovorům Rozhovory Ace váš další rozhovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru.

Výhody pro kandidáty na pohovor HireVue

Videorozhovor vám dává příležitost hned na začátku jasně předvést a vyjádřit se tak, jak byste chtěli, a to způsobem, který neumí pouhý životopis nebo telefonický rozhovor. Díky videorozhovoru může náborář lépe vidět osobnost, řízení a pracovní morálku kandidáta. To navíc přitahuje a zajímá více kandidátů z více škol, protože talent se nenachází jen z cílových škol Seznam cílových škol Seznam nejlepších cílových škol pro nábor a nábor investičního bankovnictví. Tento seznam obsahuje hlavní cíle, druhé cíle a cíle MBA. Důvodem, proč se jim říká terč, je to, že banky aktivně „cílí“ na své studenty pořádáním informačních setkání na akademické půdě a cestováním do školy za účelem rozhovorů v prvním kole. například ti, kteří patří do skupiny Ivy League ... talent světové třídy najdete kdekoli!

Flexibilita nabízí uchazečům možnost absolvovat pohovor kdykoli a kdekoli. Dostanou nějaký čas na přípravu, obvykle do dvou dnů od obdržení e-mailové pozvánky, a pohovor se může uskutečnit mimo úřední hodiny.

Uchazeči mohou vyjádřit svůj potenciál osobně, kromě toho, že předvedou své písemné zkušenosti. HireVue dává kandidátům příležitost vyprávět jejich osobní příběh a ukázat, že mohou nabídnout mnohem víc, než je uvedeno v jejich životopise.

Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na naše různé příručky k rozhovorům Rozhovory Ace váš další rozhovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru.

Co můžete očekávat během rozhovoru s investičním bankovnictvím HireVue?

Pohovor s HireVue bude pro mnoho žadatelů novou zkušeností, protože špičkové banky jako Goldman Sachs a JP Morgan začaly používat HireVue teprve nedávno.

První rozhovor poskytuje HireVue. Nenahrazuje úplně tradičnější a intenzivnější náborový proces. Pokud bude první pohovor úspěšný, bude zástupce banky kontaktovat kandidáta na druhý pohovor. Od té doby budou jakékoli nadcházející rozhovory součástí pravidelných kol rozhovorů, které zahrnují živé interakce s analytiky, spolupracovníky a dokonce i VP a MD.

Na každou otázku budete mít přibližně 20–30 sekund, než si vymyslíte odpověď. Poté budete mít až tři minuty na zaznamenání odpovědi. Množství daného času skutečně závisí na otázkách. Například otázka, proč byste byli nejlepším kandidátem na tuto roli, bude vyžadovat delší a promyšlenější reakci než odpověď na otázku, jaké jsou vaše celkové GPA.

Podívejte se na naše otázky a odpovědi týkající se rozhovorů s investičním bankovnictvím. Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru.

Jak se připravit na pohovor HireVue?

Jakmile vstoupíte do online portálu HireVue, budete mít příležitost procvičit si několik ukázkových otázek. Budete si moci zaznamenat sami sebe a sledovat, jak dáváte své odpovědi, abyste mohli vypadat uhlazenější, připravenější a profesionálnější, jakmile provedete skutečný pohovor.

Chcete-li udělat pro rozhovor HireVue dobře, musíte si projít několik standardních otázek, které se běžně kladou při rozhovorech o chování nebo fit.

Zde je seznam, který vám může pomoci začít:

 1. Proč se ucházíte o tuto pozici?
 2. Jak jste se ve svých předchozích pracovních zkušenostech vypořádali s obtížným spolupracovníkem?
 3. Jak jste zvládli drastickou změnu role k dosažení cíle?
 4. Proč si myslíte, že jste správným kandidátem na tuto pozici?
 5. Jaké aktuální události momentálně sledujete? Proč jsou zajímavé?
 6. Máte odborné znalosti nebo jedinečné zkušenosti, které mohou být přínosem pro náš tým?
 7. Jaké jsou nejdůležitější zkušenosti s vedením? A proč?
 8. Jaké úsilí vyvíjíte, abyste drželi krok s finančními trhy a obchodními novinkami?
 9. Proč chcete pracovat pro naši společnost?
 10. Jaké relevantní dovednosti, které jste získali ze své minulé práce nebo stáže, jsou snadno přenositelné a přímo prospěšné pro novou roli, o kterou se ucházíte?
 11. Proč hledáte novou roli v naší společnosti?
 12. Jaké byly vaše hlavní povinnosti na vaší současné / předchozí pozici?
 13. Jaké jsou vaše tři hlavní slabiny?
 14. Jak využijete své zkušenosti a dovednosti, abyste v této roli uspěli?

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce po otázkách a odpovědích na pohovory. Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru.

Důležité věci, které si musíte pamatovat při používání HireVue

Zde jsou čtyři nejlepší tipy pro rozhovor na HireVue:

 1. Udržujte oční kontakt před kamerou, jako byste mluvili tváří v tvář s osobou.
 2. Ujistěte se, že jste vyjádřili svá slova a snažte se koktat nebo mít dlouhé pauzy. Vždy chcete být v pozici, kdy budete připraveni odpovědět na to, na co se ptáte.
 3. Nezapomeňte zachovat přirozenost. Příliš nacvičené zvuky vám mohou připadat jako robot a nudné. Ukazování vaší osobnosti může být dlouhé, stejně jako při rozhovorech naživo nebo při telefonování.
 4. U bankovních rozhovorů se musíte vhodně oblékat. Při rozhovorech s investičním bankovnictvím noste profesionální oblečení, jako je váš typický oblek a kravata.

Více zdrojů rozhovorů

Doufáme, že to byl užitečný průvodce rozhovorem s HireVue. Být dobře připraven na pohovor vyžaduje hodně cviku. Níže uvádíme několik průvodců pohovorem, kteří vám pomohou na vaší cestě k přijímání.

Dotazy k rozhovoru (a odpovědi!):

 • Otázky rozhovoru s investičním bankovnictvím Rozhovory Eso na váš další rozhovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru
 • Otázky rozhovoru s kapitálovým výzkumem Otázky z rozhovoru s kapitálovým výzkumem Otázky a odpovědi k rozhovoru s akciovým výzkumem. Tento seznam obsahuje nejčastější otázky týkající se pohovoru, které se používají k najímání analytika nebo spolupracovníka pro výzkum v oblasti rovnosti. Pokud byste měli investovat 1 milion dolarů, co byste s tím udělali? - Povězte mi o společnosti, kterou obdivujete, a o tom, proč je atraktivní. - Připrav mě
 • Otázky k pohovoru FP&A Otázky k pohovoru FP&A Otázky a odpovědi k pohovoru FP&A. Tento seznam obsahuje nejčastější dotazy týkající se pohovoru, které se používají k přijímání na pozice finančního plánování a analýzy (FP&A), jako jsou pozice analytiků a manažerů. Na základě rozsáhlého výzkumu a zpětné vazby od odborníků z korporací má tento seznam nejpravděpodobnější otázky týkající se rozhovorů
 • Otázky účetního rozhovoru Otázky účetního rozhovoru Otázky a odpovědi účetního rozhovoru. Tento seznam obsahuje nejčastější otázky týkající se pohovoru, které se používají k najímání pro účetní úlohy. Některé jsou složitější, než se na první pohled zdá! Tato příručka se zabývá otázkami týkajícími se výkazu zisku a ztráty, rozvahy, výkazu peněžních toků, rozpočtování, prognóz a účetních zásad

Poslední příspěvky