Profesionální pozdrav v hlasové schránce - příklady toho, co říci

Profesionální pozdrav v hlasové schránce je nezbytný v mnoha aspektech podnikání. V oblasti prodeje vám umožňuje správně reagovat na dotazy od potenciálních zákazníků a zákazníků nebo diskutovat o dohodě Obchodní dohoda Obchodní dohoda se týká vzájemné dohody nebo komunikace mezi dvěma nebo více stranami, které chtějí podnikat. Dohoda se obvykle provádí mezi prodejcem a kupujícím za účelem výměny hodnotných položek, jako jsou zboží, služby, informace a peníze. více dopodrobna. Když zavolá a vy nebudete moci odpovědět, můžete ztratit příležitost okamžité komunikace a potenciálně přijít o klienta nebo zákazníka.

Obchodník na telefonu se smíchem do hlasové schránky

Tipy k vytváření profesionálních pozdravů hlasové schránky

Vytvořte profesionální pozdrav v hlasové schránce, abyste zajistili, že ti, kteří vás potřebují kontaktovat, mohou zanechat zprávu, aby pokračovali v diskusi. Další výhodou vytvoření profesionálního pozdravu v hlasové schránce je, že ujišťuje volající, že vytočili správné číslo, čímž snižuje počet zbytečných zpráv a zavěšení.

Je nezbytné vytvořit pozdrav, který je profesionální, stručný a poutavý. Při nastavování profesionálního pozdravu hlasové schránky je třeba vzít v úvahu několik tipů:

1. Mějte to stručné a stručné

Nezapomeňte, že zákazníci a klienti jsou také zaneprázdněni, takže se ujistěte, že zprávu dostanete v co nejkratším čase.

2. Poskytnutím možností získáte další podrobnosti

Vytvoření nabídky hlasové schránky může být časovým šetřením pro vás i vaše volající. Například je užitečné, když volající chce vědět jen vaši provozní dobu.

3. Požádejte o podrobné zprávy

Další technikou, která šetří čas, je povzbudit volající, aby byli co nejpřesnější, když zanechávají své zprávy. Můžete je také požádat, aby vám sdělili nejlepší čas na zpětné volání.

Příklady pozdravů z profesionální hlasové schránky

Níže uvádíme několik příkladů pozdravů z profesionální hlasové schránky:

  • Děkuji za zavolání! Došli jste do kanceláře [jméno], [pozice]. Momentálně nejsem schopen přijmout tento hovor. Pokud se jedná o nouzovou situaci, volejte prosím mou volací službu na čísle [číslo], které je k dispozici 24/7. Po zaznění tónu můžete také zanechat podrobnou zprávu a já vám zavolám, jakmile to bude možné. Děkuji!
  • Dosáhli jste [jméno] [pozice]. Bohužel teď nemůžu přijmout váš hovor. Zanechte prosím zprávu a uveďte své kontaktní údaje, abychom vás mohli co nejdříve kontaktovat. Děkuji!
  • Ahoj! Dosáhli jste kanceláře [název] [název společnosti]. Je mi líto, ale teď nemůžu přijmout váš hovor. Zanechte prosím svou podrobnou zprávu, jméno a číslo a já vám zavolám, jakmile to bude možné.

Jak odpovědět na pracovní telefon

Ve většině případů slouží telefon jako hlavní kontaktní bod s ostatními lidmi a to, jak telefon přijmete, vypovídá hodně o vaší firmě. Profesionální zodpovězení telefonu zanechává dobrý dojem. Pokud jste při přijímání hovorů neprofesionální, výsledkem může být ztráta zákazníků. Tady je několik tipů, jak odpovědět na služební telefon:

1. Buďte nadšení a identifikujte sebe a název společnosti

V neformálním prostředí stačí jednoduché „Ahoj“ nebo „Ahoj“. Když však odpovídáte na služební telefon, nezapomeňte volajícího nadšeně přivítat představením sebe a společnosti.

2. Používejte kladné věty

Místo toho, abych řekl: „Nemám tušení, zda je k dispozici nebo kdy bude k dispozici,“ řekněte „Dovolte mi, abych to pro vás zkontroloval.“

3. Berte zprávy přesně a úplně

Ujistěte se, že přijímáte zprávy přesně. Pokud něčemu nerozumíte, klidně požádejte volajícího, aby zopakoval, co řekl.

Dodatečné zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce profesionálním pozdravem v hlasové schránce. Finance nabízí analytika pro finanční modelování a oceňování (FMVA) ™ Certifikace FMVA®. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a certifikační program Ferrari pro ty, kteří chtějí posunout svou kariéru na další úroveň. Chcete-li se neustále vzdělávat a rozvíjet svou kariéru, budou užitečné následující zdroje:

  • Business Casual Business Casual Ucházet se o práci také znamená mít na sobě správné oblečení během pracovního pohovoru. Ve většině případů se od vás očekává, že budete nosit obchodní ležérní oblečení, něco, co je méně formální ve srovnání s typickým obchodním oblečením, ale je dostatečně profesionální, že je vhodné pro prostředí kanceláře.
  • Tipy na pohovor - Jak dobře pohovořit Tipy na pohovor - Jak dobře pohovořit Tato příručka vám poskytne seznam top 10 tipů na pohovor, založený na desetiletích zkušeností z finančního týmu, který pohovoril se stovkami kandidátů. Ať už jste v rané, střední nebo pozdní kariéře, rozhovory mohou být vždy nervózní. Naštěstí být dobře připraven
  • Jak pořizovat profesionální headshoty Jak pořídit profesionální headshoty Profesionální headshoty jsou jedním z nejběžnějších a základních portrétních snímků ve fotografii. V podnikovém světě se jedná o základní typ snímku, který zdůrazňuje kvalitu předmětu a obrazu. Tím se odlišuje od jiných typů záběrů, kde je několik předmětů nebo rekvizit
  • Kniha rozhovorů Kniha rozhovorů Finance Kniha rozhovorů je zdarma a je k dispozici komukoli ke stažení jako PDF. Přečtěte si o otázkách pohovorů a získejte ty nejlepší odpovědi s více než 70 stránkami a stovkami otázek. Tato kniha zahrnuje investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, rozvoj společnosti, finanční plánování a analýzu (FP&A), účetnictví, finance,

Poslední příspěvky