Zdarma CPE - seznam 5 nejlepších míst, kde můžete získat kredity CPE zdarma

Tato příručka vám pomůže získat zdarma kredity CPE online. Pokud jste certifikovaným veřejným účetním (CPA), který chce získat kredity dalšího profesního vzdělávání bez jakýchkoli nákladů, jste na správném místě!

nejlepší místa k získání CPE zdarma online

Seznam nejlepších míst, kde můžete získat kredity CPE zdarma

Prozkoumání této příručky vám pomůže rychle zjistit, kam jít (na základě vašich zájmů) a kde rychle najít tolik kreditů CPE, kolik můžete získat zdarma.

Seznam nejlepších 5 míst k získání CPE zdarma:

 1. Finance
 2. PwC
 3. Deloitte
 4. EY
 5. AICPA

# 1 Finance

Corporate Finance Institute® (Finance) nabízí 5 bezplatných kurzů, které NASBA schválila jako ověřitelné CPE, a Finance je také členem národního registru sponzorů CPE. Tyto kurzy mají celkem 10,5 hodiny CPE zdarma a můžete je absolvovat zcela vlastním tempem.

Bezplatné kurzy zahrnují:

 • Kurz Excel Crash (3,0 hodiny)
 • Úvod do podnikových financí (2,5 hodiny)
 • Základy úvěru (1,5 hodiny)
 • Formy obchodní struktury (1,0 hodiny)
 • Úvod do derivátů (2,5 hodiny)

Kurz Excel CPE zdarma

Zobrazit úplný seznam všech kreditů CPE Kredity CPE online Získejte ověřené kredity CPE. Online kurzy financí se považují za ověřitelné kredity CPE pro CPA v USA a Kanadě a pro další držitele účetních označení. Kurzy nabízejí praktická školení pro finanční modelování, finanční analýzu a účetní témata. Získejte až 6,5 CPE kreditů za kredity na kurz a 115 kreditů ve všech programech. nabízí Finance online. Celkově mají přes 115,5 hodin kreditů z bezplatných i placených kurzů.

# 2 PwC

Společnost Price Waterhouse Coopers (PwC) vytvořila skvělou knihovnu zdrojů, která vám pomůže získat zdarma kredity CPE. Existuje řada webcastů a kurzů založených na videu, které lze absolvovat na širokou škálu zajímavých témat a kategorií.

Na svých webových stránkách mají tři hlavní kategorie:

 • PDP Scheduled Public Seminars - zkontrolujte kalendář událostí a podívejte se, kdy se semináře konají
 • PDP Webcasts - online semináře / kurzy
 • CFOdirect - obsahuje jak webové vysílání, tak i programy CPE na vyžádání (zaměřené na témata související s CFO)

Další informace o dalším odborném vzdělávání PwC najdete na jejich webových stránkách.

# 3 Deloitte

Deloitte vygeneroval velmi užitečnou vstupní stránku s dlouhým seznamem webinářů, které jsou potenciálně způsobilé pro bezplatné CPE kredity. Deloitte označuje tyto webové vysílání jako Krátké zprávy a má dlouhý seznam budoucích.

Mezi příklady témat patří:

 • Speciální edice
 • Problémy s Čínou
 • Finanční manažeři
 • Vedení lidských zdrojů
 • Daňoví manažeři
 • Průmyslová odvětví
 • Soukromé firmy

Další informace o nabídce CPE PwC na jejich webových stránkách.

# 4 EY

Ernst and Young (EY) vybudoval významnou databázi webcastů, které jsou potenciálně způsobilé pro bezplatné CPE kredity. Tyto webové vysílání najdete na jejich webových stránkách na adrese:

Témata webového vysílání zahrnují:

 • Servisní linky - účetnictví, daně a transakce
 • Průmyslová odvětví - auto, bankovnictví, spotřebitelé, pojišťovnictví, média, těžba, ropa a plyn atd.
 • Další témata - zákon o cenově dostupné péči, agenda CFO, rozvíjející se trhy a další

Prohlédněte si webová vysílání EY a dozvíte se více na jejich webových stránkách.

# 5 AICPA

Americký institut CPA (AICPA) má platformu s více než 350 kurzy samostudia, které vám pomohou zůstat aktuální a zdokonalit své technické dovednosti. Kurzy AICPA byly vyvinuty odborníky z celých Spojených států a pokrývají širokou škálu předmětů. Pokud hledáte další zdroj vysoce kvalitního dalšího odborného vzdělávání.

I když většinu z jejich kurzů je třeba zakoupit, ve skutečnosti existuje způsob, jak získat CPE zdarma. V levé navigaci na této stránce CPE klikněte na odkaz „Test nových kurzů samostudia“ a můžete získat nějaké kredity zdarma!

Další zdroje CPE zdarma

Další odborné vzdělávání je důležitým požadavkem pro zajištění současných odborných dovedností. Účetní jsou důvěryhodným poradenským zdrojem pro jednotlivce, podniky, instituce a vlády a je důležité mít přehled o nejnovějších osvědčených postupech.

Kromě výše uvedených 4 zdrojů bezplatného CPE se důrazně doporučuje, abyste si u NASBA přímo ověřili další zdroje a možnosti, jak splnit vaše kreditní požadavky.

dodatečné informace

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce bezplatnými kurzy CPE. Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikace Financial Modeling & Valuation Analyst (FMVA) ™ Certifikace FMVA® Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, jejichž cílem je transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika. K dalšímu rozvoji vaší kariéry budou užitečné tyto další zdroje:

 • Průvodce finančním modelováním Průvodce finančním modelováním zdarma Tato příručka pro finanční modelování zahrnuje tipy a osvědčené postupy aplikace Excel týkající se předpokladů, ovladačů, prognóz, propojení těchto tří výroků, analýzy DCF a dalších
 • Analýza účetní závěrky Analýza účetní závěrky Jak provést analýzu účetní závěrky. Tato příručka vás naučí provádět analýzu finančního výkazu výkazu zisku a ztráty, rozvahy a výkazu peněžních toků včetně marží, poměrů, růstu, likvidity, pákového efektu, míry návratnosti a ziskovosti.
 • Metody oceňování Metody oceňování Při oceňování společnosti jako podniku se používají tři hlavní metody oceňování: DCF analýza, srovnatelné společnosti a předchozí transakce. Tyto metody oceňování se používají v investičním bankovnictví, kapitálovém výzkumu, soukromém kapitálu, rozvoji společností, fúzích a akvizicích, pákových odkupech a financích
 • Seznam funkcí aplikace Excel Funkce Seznam nejdůležitějších funkcí aplikace Excel pro finanční analytiky. Tento podváděcí list pokrývá stovky funkcí, které je důležité znát jako analytik aplikace Excel

Poslední příspěvky