Šablona pro analýzu ocenění před vyplacením peněz - Stáhnout šablonu

Tato šablona pro analýzu oceňování příspěvků před penězi vám pomůže vypočítat ocenění po penězích společnosti, která prochází kolo financování série X.

Zde je náhled šablony:

Šablona pro analýzu ocenění před vyplacením peněz

Stáhněte si bezplatnou šablonu aplikace Excel

Zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a stáhněte si bezplatnou šablonu hned teď!

Co je ocenění poštovních peněz?

Oceňování po penězích je hodnota kapitálu Hodnota kapitálu Hodnota kapitálu může být definována jako celková hodnota společnosti, kterou lze přiřadit akcionářům. Chcete-li vypočítat hodnotu vlastního kapitálu, postupujte podle této příručky z financí. společnosti poté, co obdrží hotovost z kola financování, které podniká. Protože přidání hotovosti do rozvahy společnosti zvyšuje její hodnotu vlastního kapitálu, bude ocenění po penězích vyšší než ocenění před penězi, protože obdržela další hotovost.

Více šablon zdarma

Další zdroje najdete v naší knihovně obchodních šablon, kde si můžete stáhnout řadu bezplatných šablon pro modelování Excel, prezentaci v PowerPointu a dokumenty Word.

  • Šablony pro modelování Excel Šablony pro Excel a finanční modely Stáhněte si šablony bezplatných finančních modelů - knihovna tabulkových financí obsahuje šablonu finančního modelu se 3 výpisy, model DCF, plán dluhu, plán odpisů, kapitálové výdaje, úroky, rozpočty, výdaje, předpovědi, grafy, grafy, časové plány , ocenění, srovnatelná analýza společnosti, více šablon Excel
  • PowerPoint prezentační šablony
  • Šablony transakčních dokumentů Šablony Bezplatné obchodní šablony pro použití v osobním nebo pracovním životě. Šablony zahrnují Excel, Word a PowerPoint. Ty lze použít pro transakce, právní, finanční modelování, finanční analýzy, obchodní plánování a obchodní analýzy.

Poslední příspěvky