E-mail s poděkováním po rozhovoru - příklad, šablona, ​​co na to říct

I když to není „povinné“, důrazně se doporučuje poslat vám po rozhovoru e-mail s cílem posílit váš zájem o příležitost, zdůraznit vaše silné stránky Osobní značka Naše osobní značka je to, co lidé považují za naši identitu, za koho nás vidí a jaké vlastnosti a věci, které s námi spojují. Odhaluje, kdo jsme, co nabízíme a co si vážíme. Když pracujeme ve společnosti, naši kolegové o nás vytvářejí vnímání na základě toho, jak se jim prezentujeme. , a navázat na cokoli z pohovoru Tipy na pohovor - Jak na pohovor dobře Tato příručka vám poskytne seznam top 10 tipů na pohovor, založený na desetiletích zkušeností z finančního týmu, který pohovoril se stovkami kandidátů. Ať už jste v rané, střední nebo pozdní kariéře, rozhovory mohou být vždy nervózní. Naštěstí být dobře připraven. Doporučujeme poslat e-mail do několika hodin od pohovoru, protože náboroví manažeři často rozhodují velmi rychle a vy chcete, aby jejich dojem o vás byl co nejvyšší.

děkuji e-mailem

Obecné tipy na poděkování po rozhovoru e-mailem

Požádejte o vizitku nebo kontaktní informace od každé osoby, která s vámi pohovoruje, a každému z nich pošlete e-mail s poděkováním.

Přizpůsobte si e-mail pro každou osobu, protože si e-maily mohou přeposílat navzájem a chcete se ujistit, že vás nezaskočí jen zasílání standardních e-mailů, kde jediným rozdílem je jméno příjemce.

Zde je několik obecných tipů, co zahrnout do vašeho poděkování za e-mail s rozhovorem:

 • Děkuji jim za jejich čas.
 • Zdůrazněte, co se vám na pracovní příležitosti líbí.
 • Zdůrazněte, co se vám na společnosti líbí.
 • Rekapitulujte své hlavní dovednosti a atributy.
 • Sledujte vše, o čem jste řekli, že se k nim vrátíte.

Děkuji po rozhovoru e-mailem

Příklad e-mailu s poděkováním po rozhovoru

Můžeš kopírování a vkládání pomocí níže uvedené zprávy vytvoříte vlastní zprávu. Než zprávu odešlete, nezapomeňte ji upravit, přizpůsobit a zkontrolovat.

Předmět: Děkuji - následný rozhovor

Vážení [jméno],

Děkuji, že jste si dnes našli čas na pohovor na pozici finančního analytika ve společnosti Finance Education Inc. Opravdu jsem s vámi o této příležitosti diskutoval a myslím, že by to pro nás oba bylo skvělé.

Jedna z hlavních věcí, která mi vyčnívala, byla skvělá kultura ve Finance. Snadno vidím, jak zapadám do týmu a daří se mi v takovém pracovním prostředí.

Poslání společnosti Poslání Poslání Poslání definuje, v jaké oblasti podnikání se společnost nachází, proč existuje nebo k jakému účelu slouží. pomoci komukoli stát se finančním analytikem světové úrovně ve mně skutečně rezonuje a já bych byl nadšený, že pomůžu tuto misi podpořit.

Ještě jednou děkuji za váš čas a pozornost. Pokud vám mohu poskytnout další informace, které vám pomohou při rozhodování, dejte mi prosím vědět.

S pozdravem,

[Název]

Děkuji vám po rozhovoru e-mailové šablony

Přístup k psaní následného e-mailu

Samozřejmě můžete použít výše uvedenou šablonu / příklad k poděkování po rozhovoru s e-mailem, nebo můžete napsat jednu od začátku. Pokud plánujete napsat jeden od začátku, tato část vám poslouží jako užitečný průvodce.

Postup psaní vlastního e-mailu:

 1. Potvrďte jméno, titul a e-mailovou adresu osoby.
 2. Napište úvodní větu, ve které jim poděkujete za čas a řeknete, že jste se s nimi rádi setkali.
 3. Podívejte se na poznámky, které jste si v rozhovoru vzali, o věcech, které se vám opravdu líbily.
 4. Přejděte na web společnosti a zkontrolujte jejich poslání, vizi, hodnoty nebo účel v sekci „o nás“.
 5. Poté si můžete do svého e-mailu poznamenat několik věcí, které se vám na jejich kultuře a poslání líbí.
 6. Napište závěrečnou větu, ve které jim ještě jednou poděkujete a nabídnete jim odpověď na případné následné otázky.

Další položky k zahrnutí (je-li to vhodné)

Existují případy, kdy může být vhodné zahrnout do vašeho poděkování po e-mailu s pohovorem další položky. Uskutečnění tohoto dalšího kroku k větší angažovanosti tazatele může vést dlouhou cestu k úspěšnému úspěšnému odlišení se od davu uchazečů.

Mezi příklady dalších položek patří:

 • Hypertextové odkazy na věci, které byly v rozhovoru diskutovány (např. Články, zprávy atd.).
 • Přílohy, například práce, které jste dokončili v minulosti (např. Soubory Excel, které jste vytvořili, nebo PowerPointové prezentace, které jste vytvořili. Poznámka: Nezapomeňte, že nesdílíte důvěrné informace).
 • Odkaz na váš profil LinkedIn.
 • Reference, pokud jste byli požádáni o jejich poskytnutí.

Děkujeme vám po rozhovoru E-mail „Osvědčené postupy“

Zde je několik obecných osvědčených postupů pro psaní vaší děkovné zprávy:

 • E-mail odešlete do několika hodin od pohovoru.
 • Buďte zdvořilí a profesionální ve svém jazyce.
 • Zvýrazněte věci, které se vám na práci, společnosti, kultuře a prohlášení o misi líbily. Prohlášení o misi Prohlášení o misi definuje, v jaké oblasti podnikání se společnost nachází, proč existuje nebo k jakému účelu slouží. . (Tuto příležitost můžete využít k získání odpovědi na váš e-mail tím, že obrátíte věci napsáním: „Zajímalo by mě, jaké jsou podle vás základní hodnoty společnosti.“
 • Uveďte své dovednosti a silné stránky, které nejlépe odpovídají pracovní příležitosti, a to, co jste se z pohovoru dozvěděli o tom, co společnost nejvíce hledá od osoby, která je nakonec vybrána pro obsazení pozice.
 • (Ale nechlub se sebou.)
 • Nezdejte se sebevědomě tím, že to zní, jako byste jen předpokládali, že jste dostali práci.
 • Určitě řekněte slova: „děkuji.“
 • Nabídněte odpověď na jakékoli další nebo následné otázky, které by tazatel mohl mít.

Dodatečné zdroje

Děkujeme, že jste si přečetli finančního průvodce, jak napsat e-mail s poděkováním. Pokud budete postupovat podle této příručky, měli byste se o soutěž ujmout! Finance je oficiálním globálním poskytovatelem certifikace Financial Modeling and Valuation Analyst (FMVA) TM FMVA®. Připojte se k více než 350 600 studentům, kteří pracují pro společnosti jako Amazon, J.P. Morgan a Ferrari, s cílem transformovat kohokoli na špičkového finančního analytika. K dalšímu rozvoji vaší kariéry budou užitečné tyto další zdroje:

 • Šablona pro pokračování Investiční bankovnictví Šablona pro pokračování Investiční bankovnictví. Naučte se, jak napsat životopis investičního bankovnictví (analytik nebo spolupracovník) s bezplatným průvodcem a šablonou pro obnovení financí. Životopis IB je jedinečný. Je důležité přizpůsobit svůj životopis průmyslovým standardům, aby nedošlo k okamžitému smazání
 • Šablona motivačního dopisu Tuto šablonu motivačního dopisu použijte k získání rozhovoru! Průvodní dopis může vytvořit nebo rozbít žádost o zaměstnání, takže je důležité, aby to bylo správné. Ať už váš dopis čte HR nebo náborový manažer přímo, musíte zaškrtnout několik důležitých polí. Tato příručka poskytuje bezplatnou šablonu průvodního dopisu a vysvětlení toho, co potřebujete vědět
 • Šablona rezignačního dopisu Rezignační dopis Rezignační dopis je oficiální dopis zaslaný zaměstnancem jejich zaměstnavateli s oznámením, že ve společnosti již nebude pracovat. Cílem rezignačního dopisu je vytvořit oficiální záznam o výpovědi, poskytnout podrobnosti o posledním dni zaměstnance, dalších krocích atd. Tato šablona dopisu
 • Průvodci pohovorem Rozhovory Eso na váš další pohovor! Podívejte se na průvodce pohovorem Finance s nejčastějšími dotazy a nejlepšími odpověďmi na jakoukoli pracovní pozici v oblasti podnikových financí. Otázky a odpovědi k rozhovorům pro finance, účetnictví, investiční bankovnictví, kapitálový výzkum, komerční bankovnictví, FP&A a další! Bezplatní průvodci a procvičte si eso na pohovoru

Poslední příspěvky